Meeste ajakava

Suur saal
14:00 meeste soojendus
alagrupid 14:30 Mehis Ärmus:Roomet Libe Vitali Petrištšev:Tambet Napp Janar Loorits:Raido Maal Agi Multanen:Silver Palu Ron Aron Väli:Margus Merivälja Peteri Pajumets:Rene Kaljuvee
alagrupid 14:40 Elmo Lepiku:Margus Vahesaar Jaanis Tammela:Tanel Tammela Ülar Verev:Ain Kivi Martin Väli:Andrus Pohlak Hannes Raimets:Taivo Laherand Mike van der Valk:Mart Valvas
alagrupid 14:50 Rene Hanni :Raiko Gutmann Argo Aavik:Taavi Tenno Kalev Vilgats:Tom Vikson Indrek Pappel:Renee Püvi Toomas Kalm:Anno Aloe Oliver Tarik:Sten Lõhmus
alagrupid 15:00 Tanel Talts:Mehis Ärmus Marius Pihlak:Vitali Petrištšev Joonas Hallikas :Janar Loorits Indrek Trei:Agi Multanen Toivo Vällo:Ron Aron Väli Kaido Kuus:Peteri Pajumets
alagrupid 15:10 Raul Kivimäe:Elmo Lepiku Kristjan Metsanurm:Jaanis Tammela Ivo Salumäe:Ülar Verev Ergo Jair:Martin Väli Marko Enula:Hannes Raimets Merko Kimsto:Mike van der Valk
alagrupid 15:20 Indrek Raig:Rene Hanni Tiit Haldma:Argo Aavik Kaarel Kont-Kontson:Kalev Vilgats Janno Siitan :Indrek Pappel Jüri Lepik:Toomas Kalm Rain Soone:Oliver Tarik
alagrupid 15:30 Ryan Suske:Victoria Tääker Kristjan Metsanurm:Tanel Tammela Ivo Salumäe:Ain Kivi Ardo Klaos:Piret Orgussaar Toivo Vällo:Margus Merivälja Kaido Kuus:Rene Kaljuvee
alagrupid 15:40 Raul Kivimäe:Margus Vahesaar Tiit Haldma:Taavi Tenno Kaarel Kont-Kontson:Tom Vikson Janno Siitan :Renee Püvi Ardo Klaos: Joosep Pahmann Merko Kimsto:Mart Valvas
alagrupid 15:50 Indrek Raig:Raiko Gutmann Marius Pihlak:Tambet Napp Joonas Hallikas :Raido Maal Ergo Jair:Andrus Pohlak Jaanus Sarapuu:Ryan Suske Jüri Lepik:Anno Aloe
alagrupid 16:00 Tanel Talts:Roomet Libe Jaanus Sarapuu:Victoria Tääker Rain Soone:Sten Lõhmus Indrek Trei:Silver Palu Piret Orgussaar.Joosep Pahmann Marko Enula:Taivo Laherand
16:10 A1:Ž1 B1:Š1 C1:Z1 A2:Ž2 B2:Š2 C2:Z2
16:20 D1:Q1 E1:X1 F1:Y1 D2:Q2 E2:X2 F2:Y2
16:30 G1:Ü1 H1:Ä1 I1:Õ1 G2:Ü2 H2:Ä2 I2:Õ2
16:40 J1:V1 K1:U1 L1:T1 J2:V2 K2:U2 L2:T2
16:50 M1:Ω1 N1:S1 O1:R1 M2:Ω2 N2:S2 O2:R2
17:00 W1-P1 H1:Ä1 kaotaja:I1:Õ1 kaotaja G1:Ü1 kaotaja:J1:V1 kaotaja H2:Ä2 kaotaja:I2:Õ2 kaotaja G2:Ü2 kaotaja:J2:V2 kaotaja W2-P2
17:10 F1:Y1 kaotaja:K1:U1 kaotaja E1:X1 kaotaja:L1:T1 kaotaja D1:Ω1 kaotaja:M1:Ω1 kaotaja F2:Y2 kaotaja:K2:U2 kaotaja E2:X2 kaotaja:L2:T2 kaotaja D2:Q2 kaotaja:M2:Ω2 kaotaja
17:20 C1:Z1 kaotaja:N1:S1 kaotaja B1:Š1 kaotaja:O1:R1 kaotaja A1:Ž1 kaotaja:W1:P1 kaotaja A2:Ž2 kaotaja:W2:P2 kaotaja B2:Š2 kaotaja:O2:R2 kaotaja C2:Z2 kaotaja:N2:S2 kaotaja
17:30 A1:Ž1 võitja:W1:P1 võitja B1:Š1 võitja:O1:R1 võitja C1:Z1 võitja:N1:S1 võitja A2:Ž2 võitja:W2:P2 võitja B2:Š2 võitja:O2:R2 võitja C2:Z2 võitja:N2:S2 võitja
17:40 D1:Q1 võitja:M1:Ω1 võitja E1:X1 võitja:L1:T1 võitja F1:Y1 võitja:K1:U1 võitja D2:Q2 võitja:M2:Ω2 võitja E2:X2 võitja:L2:T2 võitja F2:Y2 võitja:K2:U2 võitja
18:00 G1:Ü1 võitja:J1:V1 võitja H1:Ä1 võitja:I1:Õ1 võitja   G2:Ü2 võitja:J2:V2 võitja H2:Ä2 võitja:I2:Õ2 võitja  
18:15 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 9-16
18:30 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 9-16
18:45 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 9-16
19:00 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 9-16

Väike saal
14:00 Meeste soojendus
14:30 alagrupid Leho Kriisa:Rain Vellerind Andres Saar:Toomas Marrandi Marion Adusoo:Meelis Kants Taivo Pahmann:Rait Kuusk
14:40 alagrupid Marko Lilienhtal:Gaius Mets Martin Ant:Tauno Põldma Eduard Erkki Laur:Carl Marcus Varblane Kaarel Kümnik:Herki Vaher
14:50 alagrupid Jaagup Rooso:Jüri Jürgen Andres Saar:Mart Võrklaev Martti Matvere:Urmas Kütt Kaido Jõgi:Marion Adusoo
15:00 alagrupid Marko Pilisner:Siim Saar Kaarel Kais:Carl Marcus Varblane Kaido Jõgi:Meelis Kants Taivo Pahmann:Janar Novitski
15:10 alagrupid Thomas Münch:Marko Lilienhtal Kristjan Jürima:Martti Pent Andres Kasvandik:Martti Matvere Janno Liiva:Herki Vaher
15:20 alagrupid Indrek Gutmann:Jaagup Rooso Indrek Gutmann:Jüri Jürgen Jens Vendel:Siim Saar Tauno Põldma:Joel Piirisoo
15:30 alagrupid Jago Hommik:Rain Vellerind Tarmo Gutmann:Kristjan Jürima Thomas Münch:Gaius Mets Kaarel Kais:Eduard Erkki Laur
15:40 alagrupid Mart Võrklaev:Toomas Marrandi Andres Kasvandik:Urmas Kütt Marko Pilisner:Jens Vendel Janar Novitski:Rait Kuusk
15:50 alagrupid Kaarel Kümnik:Janno Liiva Tarmo Gutmann:Martti Pent Jago Hommik:Leho Kriisa Martin Ant:Joel Piirisoo
16:00          
16:10 kohad 65-96 A3:Ž3 B3:Š3 C3:Z3 D3:Q3
16:20 kohad 65-96 E3:X3 F3:Y3 G3:Ü3 H3:Ä3
16:30 kohad 65-96 I3:Õ3 J3:V3 K3:U3 L3:T3
16:40 kohad 65-96 M3:Ω3 N3:S3 O3:R3 W3-P3
16:50 kohad 81-96 H3:Ä3 kaotaja:I3:Õ3 kaotaja G3:Ü3 kaotaja:J3:V3 kaotaja F3:Y3 kaotaja:K3:U3 kaotaja E3:X3 kaotaja:L3:T3 kaotaja
17:00 kohad 81-96 A3:Ž3 kaotaja:W3:P3 kaotaja B3:Š3 kaotaja:O3:R3 kaotaja C3:Z3 kaotaja:N3:S3 kaotaja D3:Q3 kaotaja:M3:Ω3 kaotaja
17:10 Kohad 65-80 H3:Ä3 võitja:I3:Õ3 võitja G3:Ü3 võitja:J3:V3 võitja F3:Y3 võitja:K3:U3 võitja E3:X3 võitja:L3:T3 võitja
17:20 Kohad 65-80 D3:Q3 võitja:M3:Ω3 võitja C3:Z3 võitja:N3:S3 võitja B3:Š3 võitja:O3:R3 võitja A3:Ž3 võitja:W3:P3 võitja