Mängude järjekord mehed suur saal

Kaspar Kasemaa Rae Spordikeskus vs Jaanis Tammela Tanker 10:00
Tiit Haldma Omniva vs Allan Liivoja Team Järveküla 10:00
Rauno Tikko Pipelife vs Alvar Haab Lagedi SporT 10:00
Aimar Arak Team Järveküla vs Margus Varres Rehnut 10:00
Rene Õunapuu Järveküla kool vs Karel Kutser Pipelife 10:00
Raul Kivimäe Team Järveküla vs Meelis Leib Rehnut 10:00
 Martin Tiisler Karla küla vs Madis Luuken Willenbrock Baltic 10:00
Oliver Tarik Jyrto vs Taavi Toome Rehnut 10:00
Rain Vellerind Rae veteranid vs Kristjan Pakk Willenbrock Baltic 10:00
Raiko Gutmann Team Gutmann vs Klaus-Henrik Neeme Willenbrock Baltic 10:00
Margus Kungla Jyrto vs Marten Ivarinen Lagedi SporT 10:10
Janar Loorits Tallinna Vangla vs Renee Püvi Tiim Vaida 10:10
Ermo Vihtre ABB vs Ain Kivi Tanker 10:10
Kristjan Männigo Patika vs Martin Martsepp ABB 10:10
Hannes Metsla Rae veteranid vs Vahur Tima Lagedi SporT 10:20
Merko Kimsto Rae küla vs Veiko Nurmsalu Karla küla 10:20
Indrek Raig Rae Spordikeskus vs Riho Timm Järveküla kool 10:20
Rain Soone Rae küla vs Kaur Kariste Rimi 10:20
Andres Kaev Tiim Vaida vs Vladimir Šarõi Saku Metall 10:20
Kaspar Kasemaa Rae Spordikeskus vs Hannes Metsla Rae veteranid 10:20
Jaanis Tammela Tanker vs Hannes Metsla Rae veteranid 10:30
Tiit Haldma Omniva vs Rauno Tikko Pipelife 10:30
Allan Liivoja Team Järveküla vs Alvar Haab Lagedi SporT 10:30
Aimar Arak Team Järveküla vs Rene Õunapuu Järveküla kool 10:30
Margus Varres Rehnut vs Karel Kutser Pipelife 10:30
Raul Kivimäe Team Järveküla vs  Martin Tiisler Karla küla 10:30
Meelis Leib Rehnut vs Madis Luuken Willenbrock Baltic 10:40
Oliver Tarik Jyrto vs Rain Vellerind Rae veteranid 11:40
Merko Kimsto Rae küla vs Indrek Raig Rae Spordikeskus 10:40
Taavi Toome Rehnut vs Kristjan Pakk Willenbrock Baltic 10:50
Raiko Gutmann Team Gutmann vs Margus Kungla Jyrto 10:50
Klaus-Henrik Neeme Willenbrock Baltic vs Marten Ivarinen Lagedi SporT 10:50
Janar Loorits Tallinna Vangla vs Ermo Vihtre ABB 11:00
Renee Püvi Tiim Vaida vs Ain Kivi Tanker 11:00
Enno Rahuoja Peeter I vs Kristjan Männigo Patika 11:00
Jaanis Tammela Tanker vs Vahur Tima Lagedi SporT 11:10
Tiit Haldma Omniva vs Alvar Haab Lagedi SporT 11:10
Allan Liivoja Team Järveküla vs Rauno Tikko Pipelife 11:20
Merko Kimsto Rae küla vs Riho Timm Järveküla kool 11:20
Indrek Raig Rae Spordikeskus vs Veiko Nurmsalu Karla küla 11:20
Kaur Kariste Rimi vs Andres Kaev Tiim Vaida 11:20
Rain Soone Rae küla vs Vladimir Šarõi Saku Metall 11:30
Aimar Arak Team Järveküla vs Karel Kutser Pipelife 11:40
Rene Õunapuu Järveküla kool vs Margus Varres Rehnut 11:40
Raul Kivimäe Team Järveküla vs Madis Luuken Willenbrock Baltic 11:40
 Martin Tiisler Karla küla vs Meelis Leib Rehnut 11:50
Oliver Tarik Jyrto vs Kristjan Pakk Willenbrock Baltic 11:50
Rain Vellerind Rae veteranid vs Taavi Toome Rehnut 11:50
Raiko Gutmann Team Gutmann vs Marten Ivarinen Lagedi SporT 12:10
Margus Kungla Jyrto vs Klaus-Henrik Neeme Willenbrock Baltic 12:10
Janar Loorits Tallinna Vangla vs Ain Kivi Tanker 12:10
Ermo Vihtre ABB vs Renee Püvi Tiim Vaida 12:20
Rain Soone Rae küla vs Andres Kaev Tiim Vaida 12:20
Enno Rahuoja Peeter I vs Martin Martsepp ABB 12:20
Kaspar Kasemaa Rae Spordikeskus vs Vahur Tima Lagedi SporT 12:30
Riho Timm Järveküla kool vs Veiko Nurmsalu Karla küla 12:30
Vladimir Šarõi Saku Metall vs Kaur Kariste Rimi 12:30