Osalejad

Lagedi Sport I Hendrik Lepik
Renna Tõniste
ABB I Eleri Heinnurm
Taimi Tõnisson
ABB II Birgit Kruusmaa
Raido-Marek Arro
Coop KST I Ede Veiman
Kuldar Lugna
Coop KST II Pille Neigla
Urmo Remmet
Järveküla kool I Riho Timm
Annika Purge
Järveküla kool II Sven Naarits
Triin Tiitsu
Jyrto I Priit Puuste
Külli Reinfeld
Jyrto II Fred Seppen
Kaija Ilves
Karla küla I Leiu Verev
Aigar Tarre
Karla küla II Nele Marrandi
Toomas Marrandi
Lagedi Sport II Bärbel Salumäe
Marten Ivarinen
Mõisarahvas I Urmas Veermets
Andra Veermets
Mõisarahvas II Katre Schmidt
Hannes Schmidt
Naksitrallid Priit Nigols
Anneli Nigols
Oda tee terad I Riho Vask
Eva Narro
Oda tee terad II Ramon Lott
Grete Vask
Omniva I Kristjan Metsanurm
Sandra Eiduks
Omniva II Rauno Riiner
Kaarina Pint
Omniva II I Gerli Rüüberg
Heigo Niitla
Omniva II II Dmitri Tuvi
Anneli Undrest
Orkla Eesti I Toomas Kalm
Kristi Liiver
Orkla Eesti II Steve Bürkland
Karina Kruusimäe
Patika I Kadri Arunurm
Kalju Olmre
Patika II Anneli Vain
Robert Vain
Peeter I I Alvar Suisalu
Maris Roos
Peeter I II Markus Ojangu
Muumi Troll
Peetri Lasteaed-Põhikool I Silver Palo
Gerli Jahimaa
Peetri Lasteaed-Põhikool II Kalmer Piiskop
Mari Rahula
Peetri Sport I Indrek Trei
Merilin Kolk
Peetri Sport II Janek Reinholm
Elo Reinholm
Rae Ref I Natalia Kaptyug
Tõnis Kõiv
Rae Ref II Kai Lasn
Ernst Peerna
Rae Spordikeskus I Maarika Mändla
Elmo Lepiku
Rae Spordikeskus II Anneli Seppen
Christofer Köster
Rae veteranid I Kalev Pukk
Agnes Pilviste
Rae veteranid II Kristjan Tammearu
Liia Kanne
Rehnut I Merle Leib
Taavi Toome
Rehnut I Evelinda Välik
Meelis Leib
Tallinna Vangla I Janika Aavamägi
Raigo Orav
Tallinna Vangla II Anne Marit Mereküla
Silver Klaar
Team Gutmann I Tarmo Gutmann
Kaja Gutmann
Team Gutmann II Raiko Gutmann
Ly Mändmäe
Team Järveküla I Meelis Lepikult
Kristi Kõll
Team Järveküla II Martti Mettas
Nele Krebes
Tiim Vaida I Hanna Loore Piirisate
Renee Püvi
Tiim Vaida II Kristi Volmerson
Taavi Puumeister
Willenbrock I Madis Luuken
Mari-Liis Kirt
Willenbrock I Marek Ploom
Monika Kiik