Kohaloos (laudade järgi)

Mängija Team ID Laud Koht
Janika Aavamägi Tallinna Vangla 101 1 1
Kristo Ühtid Coop KST 102 1 2
Kristel Karjus Limu küla 103 1 3
Toomas Marrandi Karla küla 104 1 4
Vladimir Niinimäki Järveküla kool 105 1 5
Raivam Rand Rae küla 106 1 6
Rauno Pohlak Peeter I 107 1 7
Anneli Vellerind 4Fun 108 1 8
Marta Vihtre Rimi 109 1 9
Janno Siitan
Rally Estonia 110 1 10

 
111 1 11
Janika Tigavas Tallinna Vangla 112 2 1
Nele Kuus Team Järveküla & Sõbrad 113 2 2
Argo Truman Limu küla 114 2 3
Imre Rammul Karla küla 115 2 4
Riho Timm Järveküla kool 116 2 5
Kristo Niidas Rae küla 117 2 6
Rene Kübar Peeter I 118 2 7
Irena Mändmaa 4Fun 119 2 8
Meelika Riiberg Rimi 120 2 9
Silver Kütt Rally Estonia 121 2 10
 
 
122 2 11
Raido Liitmäe Tallinna Vangla 123 3 1
Liisi Voksepp
Team Järveküla & Sõbrad 124 3 2
Kristi Tarik Jyrto 125 3 3
Sander Ivarinen Karla küla 126 3 4
Oliver Laidroo Järveküla kool 127 3 5
Hendrik Lepik Lagedi SporT 128 3 6
Merle Leib Rehnut 129 3 7
Toomas Soidla 4Fun 130 3 8
Natalja Stepukova Rimi 131 3 9
Kristjan-Markus Eelmaa Rally Estonia 132 3 10
Ivo Kitsing Tallinna Vangla 133 4 1
Kaido Kuus Team Järveküla & Sõbrad 134 4 2
Kaija Ilves Jyrto 135 4 3
Marko Enula Vana-Järveküla 136 4 4
Kristiina Nester Patika 137 4 5
Marten Ivarinen Lagedi SporT 138 4 6
Marko Leib Rehnut 139 4 7
Rainer Toomjõe 4Fun 140 4 8
Kaur Kariste Rimi 141 4 9
Krista Siitan Rally Estonia 142 4 10
Kairit Laast Tallinna Vangla 143 5 1
Erki Tuik
Team Järveküla & Sõbrad 144 5 2
Oliver Tarik Jyrto 145 5 3
Kalle Kamenev Vana-Järveküla 146 5 4
Kadi-Liis Kallus Patika 147 5 5
Filipp Leinberg Lagedi SporT 148 5 6
Taavi Toome Rehnut 149 5 7
Siim Pukk 4Fun 150 5 8
Annika Krampe Rae Spordikeskus 151 5 9
Kristi Jeenas Rally Estonia 152 5 10
Jana Mahlapuu ABB 153 6 1
Priit Mein Team Järveküla & Sõbrad 154 6 2
Rainer Teidla Jyrto 155 6 3
Priit Põbo Vana-Järveküla 156 6 4
Lembit Tannebaum Patika 157 6 5
Ingrid Ivarinen Lagedi SporT 158 6 6
Meelis Leib Rehnut 159 6 7
Ilja Voomets Smarten Logistics 160 6 8
Elmo Lepiku Rae Spordikeskus 161 6 9
Stener Kütt Tiim Vaida 162 6 10
Kristjan Soomänd ABB 163 7 1
Mihkel Tamm Omniva 164 7 2
Marten Seepter Jyrto 165 7 3
Mariliis Mürgimäe Vana-Järveküla 166 7 4
Ain Jürgens Patika 167 7 5
Käthlin Paas Lagedi SporT 168 7 6
Merlin Annus Rehnut 169 7 7
Kaire Kattai Orkla Eesti 170 7 8
Argo Kotsar Rae Spordikeskus 171 7 9
Kristi Volmerson Tiim Vaida 172 7 10
Dmitri Kiseljov ABB 173 8 1
Andres Kukka Omniva 174 8 2
Madis Luuken Willenbrock 175 8 3
Matis Merivee Sireli sõdurid 176 8 4
Peeter Merivälja Patika 177 8 5
Marko Välinurm Dynnamo 178 8 6
Kristel Neier YunExpress Baltic 179 8 7
Peeter Kibe Orkla Eesti 180 8 8
Silver Simmer Rae Spordikeskus 181 8 9
Janno Volmerson Tiim Vaida 182 8 10
Gerda Markus ABB 183 9 1
Marita Mägi Omniva 184 9 2
Jaanus Raag Willenbrock 185 9 3
Aivo Hommik
Peetri Lasteaed-Põhikool
186 9 4
Kaido Jõgi Peetri Sport 187 9 5
Artur Saaliste Dynnamo 188 9 6
Janno Sau YunExpress Baltic 189 9 7
Steve Bürkland Orkla Eesti 190 9 8
Marko Voog Veskitaguse 191 9 9
Laura Leiten Tiim Vaida 192 9 10
Pavel Plukas-Polonskiy ABB 193 10 1
Sandra Eiduks Omniva 194 10 2
Marek Ploom Willenbrock 195 10 3
Kaja Gutmann Team Gutmann 196 10 4
Olle Strik Peetri Sport 197 10 5
Martin Ant Dynnamo 198 10 6
Juhan Klementi Naksitrallid 199 10 7
Raimo Einberg Pipelife 200 10 8
Marit Lani Veskitaguse 201 10 9
Urmas Kütt Tiim Vaida 202 10 10
Urmo Remmet Coop KST 203 11 1
Heigo Niitla Omniva 204 11 2
Carmen-Elina Vist Willenbrock 205 11 3
Indrek Gutmann Team Gutmann 206 11 4
IndrekTrei Peetri Sport 207 11 5
Ellen Liik Dynnamo 208 11 6
Irina Klementi Naksitrallid 209 11 7
Jaanus Kaasik Pipelife 210 11 8
Kristel Karro Oda tee terad 211 11 9
Mart Võrklaev Rae Ref 212 11 10
Markus Timps Coop KST 213 12 1
Annika Kirin Limu küla 214 12 2
Ave Lepik Willenbrock 215 12 3
Helen Gutmann Team Gutmann 216 12 4
Lea Toomet Peetri Sport 217 12 5
Kristi Neidra Dynnamo 218 12 6
Silver Palu  
Peetri Lasteaed-Põhikool
219 12 7
Meelis Laaspere Pipelife 220 12 8
Elis Kaurson Oda tee terad 221 12 9


222 12 10
Maiken Tulev Coop KST 223 13 1
Ivi Savila Limu küla 224 13 2
Nele Marrandi Karla küla 225 13 3
Kiira Perolainen Järveküla kool 226 13 4
Kristi Tammemägi Peetri Sport 227 13 5
Alvar Suisalu Peeter I 228 13 6
Mehis Muru Naksitrallid 229 13 7
Kristiina Kaareste Pipelife 230 13 8
Taivo Kaurson Oda tee terad 231 13 9
Gerli Jahimaa Peetri Lasteaed-Põhikool 232 13 10
Ede Veiman Coop KST 233 14 1
Rivo Pukk Limu küla 234 14 2
Carol Tarre Karla küla 235 14 3
Liisa Niinimäki Järveküla kool 236 14 4
Tanel Tammela Rae küla 237 14 5
Helen Kübar Peeter I 238 14 6
Kristjan Lepist Naksitrallid 239 14 7
Nimi Pipelife 240 14 8
Eduard Martirosjan Oda tee terad 241 14 9
Mari Vilt Peetri Lasteaed-Põhikool 242 14 10