Osalejad

Mängija Team Laud Istekoht
Merili Lepikult Team Järveküla 1 3
Aigar Tarre Karla küla 1 8
Urmas Pikner Peetri Jooksu Team 1 1
Marion Adusoo Jyrto 1 2
Margo Otto Rae küla 1 5
Armo Hiie Trail Estonia 1 6
Vadim Iuriev ABB Vahelduvvool 1 10
Kadri-Anna Sklave ABB Alalisvool 1 7
Taivo Torrop Uuesalu 1 4
Jaanus Järv 
Lagedi SporT
1 9
Siim Orav Rae vallavalitsus 2 4
Evelin Orgmets Tähed 2 2
Heiki Aasa Vana Järveküla 2 6
Marten Ivarinen Lagedi SporT 2 5
Piret Orgusaar Järveküla kool 2 9
Taavi Puumeister Tiim Vaida 2 3
Gaius Mets Peetri Selts 2 8
Kristin Heinsalu Omniva 2 10
Palmi Lindjärv Uuesalu 2 1
Aldur Jaroševitš
Trail Estonia
2 7
Airi Pärtel Karla küla 3 5
Gerli Jahimaa Peetri Lasteaed-Põhikool 3 1
Elo Reinholm Aruheina sõprade selts 3 8
Ragnar Jaasma Võsukese Lasteaed 3 6
Hendrik Lepik Lagedi SporT 3 7
Mihkel Leps Peetri Selts 3 10
Peeter Merivälja Patika 3 4
Vjatseslav Holin ABB Vahelduvvool 3 2
Jaanis Tammela Tanker Sport 3 3
3 9
Jörgen Kohal Rimi 4 3
Kristi Tammemägi Team Järveküla 4 4
Nele Marrandi Karla küla 4 7
Katrin Rajasalu Peetri Lasteaed-Põhikool 4 10
Kati Engmann Orkla Eesti 4 9
Urmas Kukk Veskitaguse 4 5
Anna Krõlova Omniva 4 2
Anneli Vellerind Rae Koss/Hansaviimistlus 4 6
Indrek Gutmann Team Gutmannid 4 8
4 1
Sanders Agu Rimi 5 8
Sigrid Kivimäe Vana Järveküla 5 5
Sven Naarits Järveküla kool 5 7
Marek Petolai Peetri Jooksu Team 5 9
Jörgen Leppik Bauest 5 1
Heini Leppik Bauest 5 10
Deisy Sild ABB Vahelduvvool 5 2
Tarmo Gutmann Team Gutmannid 5 6
Jaagup Rooso Tanker Sport 5 3
5 4
Gerda Markus Tähed 6 5
Kaarel Kont-Kontson Vana Järveküla 6 3
Tarmo Anderson Veskitaguse 6 7
Olev Kiirend Rae veteranid 6 2
Kristi Volmerson Tiim Vaida 6 4
Kristo Eist Peetri Selts 6 10
Tiit Haldma Omniva 6 9
Kristiina Nester Patika 6 1
6 8
6 6
Jan Põldver VBH Estonia 7 4
Mari Liis Laanvee Rae vallavalitsus 7 1
Olle Strik Aruheina sõprade selts 7 3
Marko Lielenthal Võsukese Lasteaed 7 10
Ergo Jair Peetri Jooksu Team 7 6
Perit Post Omniva 7 9
Lembit Tannebaum Patika 7 8
Helen Gutmann Team Gutmannid 7 7
Veronika Suske Tanker Sport 7 2
Martin Goroško Uuesalu 7 5
Helina Soomer Rimi 8 9
Aimar Arak Team Järveküla 8 1
Sigrid Aas Tähed 8 10
Anett Esnar Rae veteranid 8 8
Eve Pikner Peetri Jooksu Team 8 3
Virgo Kaselo Jyrto 8 6
Ain Jürgens Patika 8 2
Tuuliki Poom ABB Vahelduvvool 8 5
Ardo Klaos ABB Alalisvool 8 7
Raiko Gutmann Team Gutmannid 8 4
Aivo Hommik Peetri Lasteaed-Põhikool 9 1
Mart Võrklaev Rae vallavalitsus 9 4
Kaisa Kukk Veskitaguse 9 9
 Ingrid Ivarinen Lagedi SporT 9 8
Siim Pukk Rae veteranid 9 3
Oliver Tarik Jyrto 9 2
Kadi-Liis kallus Patika 9 5
Jaana Kraus Bauest 9 6
Karina Noor Järveküla kool 9 10
9 7
Ljudmilla Kirptšnikova Rimi 10 1
Margus Vijard VBH Estonia 10 8
Tauri Johanson Tähed 10 6
Matis Merivee Vana Järveküla 10 3
Eneth Li Saag Rae veteranid 10 4
Janno Volmerson Tiim Vaida 10 9
Saskia Albus Peetri Jooksu Team 10 2
Tanel Tammela Rae küla 10 5
Illo Jõe ABB Alalisvool 10 7
Olev Sildvee Rae Spordikeskus 10 10
Thomas Münch Rimi 11 3
Meelis Lepikult Team Järveküla 11 7
Jago Hommik Peetri Lasteaed-Põhikool 11 8
Margit Lemmiksoo Vana Järveküla 11 4
Urmas Kütt Tiim Vaida 11 9
Sandra Eiduks Omniva 11 2
Silver Kalve ABB Alalisvool 11 5
Kaja Gutmann Team Gutmannid 11 1
Toomas Kalm Rae Spordikeskus 11 10
11 6
Aivo Ait Aruheina sõprade selts 12 4
Marko Voog Veskitaguse 12 7
Rünno Pusa Võsukese Lasteaed 12 6
Berit Korindt Tiim Vaida 12 2
Raivam Rand Rae küla 12 5
Lea toomet Peetri Selts 12 8
Brett Nõmm Rae Koss/Hansaviimistlus 12 10
Kristjan Soomänd ABB Vahelduvvool 12 3
Andrus Mägi Tanker Sport 12 9
Taavi Välisson Uuesalu 12 1
Kristo Värva Karla küla 13 6
Martti Matvere VBH Estonia 13 2
Karin Vee Peetri Lasteaed-Põhikool 13 10
Kai Lasn Rae vallavalitsus 13 8
Laina Mesila-Kaarmann Orkla Eesti 13 7
Irena Mändmaa Aruheina sõprade selts 13 9
Tiina Kukk Veskitaguse 13 1
Epp Loorents Peetri Selts 13 4
Mikk Sarik Rae Koss/Hansaviimistlus 13 3
Keili Tees Uuesalu 13 5
Janno Siitam Team Järveküla 14 1
Toomas Marrandi Karla küla 14 6
Tarvo Nõlvak Rae vallavalitsus 14 4
Andres Saar Tähed 14 2
Kaido Jõgi Aruheina sõprade selts 14 9
Riho Timm Järveküla kool 14 3
Ülar Verev Rae veteranid 14 5
Birgit Tohus-Leppik Bauest 14 10
Kea Karja, Kea ABB Alalisvool 14 8