Tulemused mehed

Koht Nimi Võistkond Kohapunkte
1 Jüri Lepik Rimi 80
2 Rauno Tikko Pipelife 74
3 Aimar Arak Team Järveküla 70
4 Siim Pukk Rae veteranid I 68
5 Simo Jaanus Omniva 67
6 Oliver Tuus Rae Koss/Hansaviimistlus 66
7 Kristjan Metsanurm Omniva 65
8 Sven Aruväli Tunnetus 64
9 Silver Palu Peetri Lasteaed/Põhikool 63
10 Tauri Raja Rae veteranid I 62
11 Marko Leib Rehnut 61
12 Viljar Sillamaa Team Järveküla 60
13 Janek Hermaküla Team Gutmann 59
14 Anno Aloe Tähed 58
15 Indrek Raig Rae Spordikeskus 57
16 Ragnar Veismann Rae Spordikeskus 56
17 Rünno Pusa Võsukese Lasteaed 55
18 Martin Martsepp ABB 54
19 Tarvi Kongi Karla küla 53
20 Jüri Luik Uuesalu 52
21 Erik Eeltee Uuesalu 51
22 Fred Seppen Jyrto 50
23 Olle Strik Aruheina 49
24 Rainer Teidla Jyrto 48
25 Ardo Klaos ABB 47
26 Tanel Aruväli Tunnetus 46
27 Tarmo Hanimägi Rimi 45
28 Siim Raudla Rae Koss/Hansaviimistlus 44
29 Kristen Unt Rae Spordikeskus 43
30 Marko Otsus Tiim Vaida 42
31 Sulev Jürna Rae vallavalitsus 41
32 Margus Esnar Rae veteranid II 40
33 Ain Jürgens Patika 39
34 Taavi Puumeister Tiim Vaida 38
35 Indrek Trei Aruheina 37
36 Hannes Raimets Rae vallavalitsus 36
37 Raul Kivimäe Team Järveküla 35
38 Urmo Lepamets Pipelife 34
39 Mehis Aloe Tähed 33
40 Peeter Prangli Patika 32
41 Tambet Napp Aruheina 31
42 Aivo Ait Aruheina 30
43 Priit Pichen Jyrto 29
44 Marion Adusoo Jyrto 28
45 Tõnis Vahesaar Rae veteranid II 27
46 Karel Kutser Pipelife 26
47 Jan-Kristen Volmerson Tiim Vaida 25
48 Carl Marcus Varblane Tähed 24
49 Toomas Marrandi Karla küla 23
50 Guido Mandre Peetri Selts 22
51 Ivar Õispuu Rae veteranid II 21
52 Enno Rahuoja Peetri Selts 20
53 Jens Vendel Rae vallavalitsus 19
54 Jaanus Kaasik Pipelife 18
55 Toomas Kalm Rae Spordiklubi 17
56 Martin Luts Omniva 16
57 Uko Palling Rae küla 15
58 Raiko Gutmann Team Gutmann 14
59 Aado Mägisoo Omniva 13
60 Marten Madisson Uuesalu 12
61 Henri Ots Rehnut 11
62 Jürgen Palling Rae küla 10
63 Meelis Lepikult Team Järveküla 9
64 Tanel Kaasik Lagedi SporT 8
65 Siim Orav Rae vallavalitsus 7
66 Janel Puusepp Patika 6
67 Marcel Malsroos-Väli Rae veteranid I 5
68 Gaius Mets Tanker Sport 4
69 Georg Allemann Rae veteranid I 4
70 Meelis Leib Rehnut 4
71 Rahul Ahlunalia ABB 4
72 Rene Küttim Peetri Jooksu Team 4
73 Aivar Ots Karla küla 3
74 Urmas Kütt Tiim Vaida 3
75 Virgo Soe Karla küla 3
76 Marko Enula ABB 3
77 Janno Siitan Spectre 3
78 Marko Järve Peetri Lasteaed/Põhikool 3
79 Priit Uuemaa Tunnetus 3
80 Karl Pikner Peetri Jooksu Team 3
81 Joosep Rooso Tanker Sport 2
82 Tarmo Gutmann Team Gutmann 2
83 Urmas Pikner Peetri Jooksu Team 2
84 Hendrik Eeltee Uuesalu 2
85 Rene Õunapuu Järveküla kool 2
86 Margo Grosberg Spectre 2
87 Riho Timm Järveküla kool 2
88 Ryan Suske Tanker Sport 2
89 Lembit Tannebaum Patika 2
90 Kristo Kraaner Omniva II 2
91 Rain Soone Rae küla 2
92 Aare Saliste Team Gutmann 2
93 Talis Raak Rimi 1
94 Jaagup Rooso Tanker Sport 1
95 Sten Lindvest Tunnetus 1
96 Maido Märtin Lagedi SporT 1
97 Tõnis Kõiv Peetri Selts 1
98 Veiko Mäekivi Lagedi SporT 1
99 Herli Olop Rae küla 1
100 Aivar Ilves Peetri Selts 1
101 Tõnu Raudsepp Peetri Jooksu Team 1
102 Jaanus Tamm Rimi 1