Ajakava

18:00 Uuesalu Orkla Eesti Võsukese Lasteaed Rae vallavalitsus Peetri Selts Rae küla Team Gutmannid Tanker Sport
  Margit Sein Sergei Maslennikov Maiu Tootmaa Marju Randlepp Lea Toomet Rain Soone Sandra Talpas Veronika Suske
  Eike Raudsepp Jano Järvelaid Ly Ott Mari-Liis Paekivi Kaidi Ilves Robin Soone Cathy-Liis Suurkivi  
  Kristjan Aluoja Erkki Liiv Annabel Aavik Siim Orav Robin Lõhmus Kent Benström Joseph Saliste Ryan Suske
 
Janar Mutik Robert Põlder Argo Aavik Hannes Raimets Aivar Suisalu Tanel Tammela Christopher Gutmann Jaanis Tammela
  Tiit Laina Mesila-Kaarmann Rünno Pusa Raimo Viilup Hannes Hanimägi Lisbeth Soone Aare Saliste Jaagup Rooso
  Priit Kristi Unt Hendrik Oja Madis Sarik Ahti Reinup Eliis Turvas Eric Gutmann  
18:15 Tiim Vaida Rae veteranid Rae Spordikeskus Rae Koss/Hansaviimistlus Bauest Järveküla kool VBH Estonia  
  Victoria Ida Vähi Anett Esnar Kätlin Kerner   Elen Viikmann
Helena Rannama Piret Orgusaar Kaili Vohlbrück
  Merili Kaadu Kaili Vainumaa Signe Holm   Marie Sarik
Teele Randman Merlin Kitsing Jaanika Lass
  Valter Tänav Margus Esnar Randel Kaasik   Karl-Mihkel Vabrit
Mehis Ärmus Martin Siller Tauno Põldma
  Leemet Loik Ülar Verev Viktor Kokk   Markus Rander
Mardo Ärmus Juho Lepik Henri Heinmaa
 
Jaano Saar Rene Treier Toomas Kalm   Kristen Unt
Eero Rannama Triin Tähepõld Margus Vijard
  Oskar Naarismaa Margus Vahesaar Claus-Kennerth Sinilill   Bret Nõmm
Märt Mägi Mehis Muru Kevin Källo
18:30 Rimi ABB alalisvool ABB Vahelduvvool Aruheina sõprade selts Jyrto Tallinna Vangla Patika  
  Kristi Mari Kirss Kea Karja Gerly Alp Helin Mõtsnik Kerstin Kiigemaa Keity Vaistla Berit Arunurm
  Sille Vellend Kadri-Anna Sklave Marju Paunel Moonika Rennit Eret Kams Darola Kruusik Ene Sarikova
  Kristiina Kivistu Illo Jõe Janar Novitski Silver Süld Marten Seepter Rene Jaanus Peeter Merivälja
  Marten Männistu Jaanek Portunov Gert Kuuskmäe Janno Vesik Marion Adusoo Ivar Mai Ain Jürgens või Janel Puusepp?
  Jüri Lepik Rait Kuusk Priit Raal Laas Õun Andres Savik Märt Ojamaa Margus Vain
  Siim Allmann Siim Lannes Art Aamisepp Indrek Trei Jan Dobrowsky
Janar Loorits Marius Pihlak
18:45 Omniva Lagedi SporT Karla küla Team Järveküla Tähed Peetri Lasteaed/Põhikool Peetri Jooksu Team Jüri Gümnaasium
  Janika Semenenko Stina Metsis Maris Terno Hiye Kuuli  
Karin Vee Anneli Vaher Helen Loik
  Perit Post Annabel Pops Britt Rammul Kristi Kõll   
Kätlin Ööbik Laura Petolai Kätlin Kruus
  Kristo Kõivumägi Ain Platatis Kristo Värva Roger Grünthal  
Joosep Roots Marek Petolai Tanel Lampe
  Ranno Eisenschmidt Marten Ivarinen Aivar Ots Kauri Kont-Kontson  
Roomet Libe Jüri Siilivask Hugo Kallaste
  Joona Saluveer Risto Tõldsepp Toomas Marrandi Urmo Kallakas  
Silver Palu Kristjan Vares Karl Peterson
  Evert Rööpson Kristjan Ainumäe Jarko Jael Jõessar Kristjan Markus Eelmaa  
Kristofer Vilhem Viet  Ergo Jair Robin-Alexander Veskus