Keegli ja dartsi paremusjärjestus otsustati viimaste voorudega


Rae valla mängude uus hooaeg on hoo sisse saanud. 27. oktoobri Tanker noolemängu ja Pipelife keegli etapil osales tervelt 184 spordiharrastajat ja paremusjärjestus seati paika alles pika võistluspäeva viimastel hetkedel.

Keeglis väljus võitjana põnevas lõpuduellis võistkond Lagedi SporT koosseisus Kaire Maal, Bärbel Salumäe, Toomas Tamlak, Andrus Pohlak, Raivo Päivalill ja Kalju Lohk, kes viskasid kuue peale 794 kurikat. 760 kurikaga oli teine Aruheina ja 742 kurikaga kolmas Rae veteranide võistkond. Individuaalselt oli naiste parim Bärbel Salumäe Lagedi SporT-ist 130 kurikaga ja meestest Indrek Raig Rae Spordikeskusest 152 kurikaga. Võistkonnasisesestel katsevõistlustel satsi mitte pääsenud vallavanem Mart Võrklaeva tulemuseks jäi väljaspool arvestust visatud 129 kurikat, millega võistusel oleks individuaalselt saanud 21. koha.

Noolemängus hoidis pikalt liidripositsiooni selle aasta uustulnuk võistkond Rehnut. Alles päeva lõpuosas suutis nende 848 silmalise tulemuse vaid ühe punktiga edestada Võsukese Lasteaed. Noolemängu parimad tulemused visati aga nagu keegliski alles päris viimaste voorudega ning sellest lahingust väljus võitjana võistkond Rae veteranid koosseisus Kaili Vainumaa, Agnes Pilviste, Oleg Pontsosnik, Siim Pukk, Ago Timuska ja Kalev Pukk, kes viskasid kokku 60-st viskest 917 punkti. 868 punktiga jäi lõpuks teiseks Aruheina ning Võsukese Lasteaed sai igati tubli kolmanda koha. Individuaalselt oli naiste parim Agnes Pilviste 223 silmaga võistkonnast Rae veteranid ja meestest viskas Aivo Ait Aruheinast 246 silma.

Kokku sai keeglis ja dartsis tulemuse kirja 29 võistkonda ning sarja kokkuvõttes tõusis liidriks võistkond Rae veteranid. Külade arvestuses säilitas liidripositsiooni Patika ja ettevõtetest Omniva. Kogu paremusjärjestusega saab tutvuda SIIN.

Järgmine ala Rae valla mängudel on kindlasti hooaja intrigeerivam ja läbi Rae valla mängude ajaloo kõige keerulisema korraldusega ja kõige suurema eelarvega - epeevehklemine. Toimub see juba 04. novembril Jüri Spordihoones ja kuni 01. novembrini saab igaüks oma võistkonna (kaks naist+kaks meest) üles anda ja oma nahal selle ala ära proovida. Juhend on leitav SIIN. Tere tulemast!

Vaata ka keegli ja dartsi võistlusel fotograaf Ardo Säks poolt tehtud fotosid Rae valla mängude Facebooki lehelt.


Eelmine
Rae Valla Mängude 2018/2019 esimene ala on Peetri Jooks
Järgmine
Rae valla mängude 2019 aasta hooaja üldvõitja on Karla küla ja parim ettevõte Omniva!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: