Rae valla mängude 2019 aasta hooaja üldvõitja on Karla küla ja parim ettevõte Omniva!

Rae valla mängud 2018/2019 üldvõitja on ajaloo napima eduga Karla küla, kes pälvis esikoha ka külade arvestuses ning parim ettevõte oli Omniva. Koondarvestuses järgnesid Rae Veteranid I ning Omniva, külade arvestuses Team Järveküla ja Patika ning ettevõtetes ABB ja Orkla.
07. juunil sai dramaatilise lõpplahenduse Rae valla mängude kuues hooaeg, kus kindla esikoha pretendendina alustas võistlust Rae veteranide I võistkond. Karla küla päästis ainult esikoht pokkeris ja selle nende viisik Nele Marrandi, Toomas Marrandi, Kristo Värva, Airi Pärtel ja Imre Rammul ka tõi.  Rae veteranid andsid trumbid käest ka sellega, et viimasele alale jõuti vaid kolmeliikmelise koosseisuga ning tagantjärgi tarkusena võib isegi ütelda, et tark kokkumäng oma teise võistkonnaga oleks ka veel tiitli andnud Rae Veteranidele.

Külade arvestuses jagus põnevust eelkõige kolmanda koha heitlusse, kus läbi hooaja omavahel maid jaganud Patika ja Tiim Vaida vastasseisus jäi viimaks peale Patika. Ettevõtetest tõi Omnivale pokkeri kolmas koht siiski üldvõidu, kuigi hooaja teine pool oli neil langustrendis ning  ABB vastupidi tegi just tugeva lõpuspurdi, aga hooaeg sai kahjuks ABB jaoks enne otsa. Kolmanda koha Orklale tagas tugev esitus alates mälumängust ning vahepeal ka teist positsiooni hoidnud Rae Spordikeskus tõrjuti kindlalt pjedestaalilt.

Kokku osales Rae valla mängude kuuendal hooajal 41 võistkonda kokku 682 inimesega, mis on ühe omavalitsuse kohta kindlasti väga tubli sportlik näitaja.  Mõõtu võeti petankis, dartsis, keeglis, epeevehklemises, minireketlonis, sopsus, mälumängus, discgolfis, rogainis ja pokkeris. Arvesse läks ka osalus valla suurimal rahvaspordiüritusel Peetri Jooks.  Oli tore hooaeg, aitäh kõigile osalejatele ja tiimide eestvedajatele!
Eelmine
Keegli ja dartsi paremusjärjestus otsustati viimaste voorudega

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: