Individuaalsed tulemused

  Võistleja nimi Võistkond  Darts kokku   Võistleja nimi Võistkond  Darts kokku
1 Andrus Lepp Bauest 246 1 Riina Loost Peetri-Lasteaed Põhikool 244
2 Martin Possul Willenbrock 239 2 Sandra Krusel Omniva II 195
3 Tõnu Tänav Tiim Vaida 190 3 Helen Loik Rae Spordikool 186
4 Aivo Hommik Peetri-Lasteaed Põhikool 174 4 Kaarina Pint Omniva I 185
5 Renee Püvi Tiim Vaida 173 5 Laura Lepp Bauest 172
6 Hendrik Ööpik Mõisarahvas 167 6 Kadri-Anna Sklave ABB 157
7 Kalev Pukk Rae veteranid 167 7 Irina Klementi Naksitrallid 155
8 Roomet Libe Rae veteranid 166 8 Berit Arunurm Patika 152
9 Kalju Lohk Lagedi SporT 165 9 Sandra Eiduks Omniva I 151
10 Priit Nigols Naksitrallid 163 10 Kadi Leino Zumba Team 149
11 Kuldar Lugna Coop KST 160 11 Anneli Seppen Rae Spordikeskus 146
12 Kristjan Metsanurm Omniva I 160 12 Merike Rembla Zumba Team 144
13 Tauno Kuum Oda tee terad 158 13 Janika Aavamägi Tallinna Vangla 134
14 Alvar Suisalu Peeter I 155 14 Mari Koks Vägeva tee 42 133
15 Riho Suigusaar Willenbrock 152 15 Maiken Tulev Coop KST 130
16 Heigo Niitla Omniva II 151 16 Gerli Rüüberg Omniva II 129
17 Tõnis Lomper Rae Spordikool 151 17 Anna-Liisa Pilviste Rae veteranid 127
18 Kuldar Häätõrõ Willenbrock 149 18 Agnes Pilviste Rae veteranid 127
19 Toomas Tamlak Lagedi SporT 148 19 Bärbel Salumäe Lagedi SporT 126
20 Lembit Tannebaum Patika 147 20 Merilin Söörd Järveküla Lasteaed 126
21 Ivar Mai Lagedi SporT 143 21 Kaija Ilves Jyrto 126
22 Silver Palu Peetri-Lasteaed Põhikool 143 22 Heili Mendes Willenbrock 124
23 Kristjan Soomänd ABB 141 23 Kristin Heinsalu Omniva II 124
24 Rauno Pohlak Peeter I 141 24 Merlin Kolk Peetri Sport 124
25 Lauri Krullo Oda tee terad 140 25 Moonika Mürk Tallinna Vangla 123
26 Leho Paukku Team Järveküla 140 26 Elo Reinholm Peetri Sport 123
27 Ahti Reinup Vägeva tee 42 139 27 Merle Leib Rehnut 122
28 Andrus Pohlak Lagedi SporT 137 28 Nele Marrandi Karla küla 117
29 Mehis Muru Naksitrallid 136 29 Gerli Jahimaa Peetri-Lasteaed Põhikool 115
30 Marko Leib Rehnut 134 30 Anneli Sutter Zumba Team 114
31 Ülar Verev Karla küla 132 31 Liis Kukk Vägeva tee 42 114
32 Raido Liitmäe Tallinna Vangla 131 32 Kristel Karro Oda tee terad 111
33 Ragnar Veismann Rae Spordikeskus 131 33 Ave Oras Zumba Team 110
34 Ramon Lott Oda tee terad 130 34 Leiu Verev Karla küla 109
35 Aivar Veismann Rae Spordikeskus 127 35 Kadri Arunurm Patika 109
36 Ermo Vihtre ABB 126 36 Lea Toomet Lagedi SporT 107
37 Siim Pukk Rae veteranid 125 37 Kristi Kõll Team Järveküla 101
38 Riho Vask Oda tee terad 125 38 Karin Vee Peetri-Lasteaed Põhikool 101
39 Mark Mööl Peetri Sport 124 39 Külli Reinfeld Jyrto 99
40 Rainer Teidla Jyrto 123 40 Elis Häätarõ Willenbrock 98
41 Hannes Schmidt Mõisarahvas 123 41 Evelin Kose Vägeva tee 42 96
42 Kristo Värva Karla küla 123 42 Kaidi Ilves Peeter I 96
43 Rene Kaas Omniva I 123 43 Lidia Lellsaar Naksitrallid 95
44 Martin Nelis Peetri-Lasteaed Põhikool 122 44 Kadri Novitski Zumba Team 94
45 Kätlin Konts Coop KST 118 45 Kaia Pikla Bauest 93
46 Oleg Pontsosnik Rae veteranid 118 46 Kaisa Torn Rae Spordikool 92
47 Kalju Olmre Patika 115 47 Berit Korindt Tiim Vaida 91
48 Ivar Õuekallas Patika 113 48 Laura Leiten Tiim Vaida 91
49 Meelis Leib Rehnut 112 49 Kadri Künnapas Zumba Team 91
50 Mihkel Selks Bauest 110,001 50 Maia Öövel Coop KST 90
51 Raigo Laul Patika 110 51 Maarika Mändla Rae Spordikeskus 90
52 Tarmo Sepp ABB 108 52 Merili Lepikult Team Järveküla 88
53 Mikk Lellsaar Naksitrallid 108 53 Svetlana Tsõnduk Coop KST 86
54 Aimar Arak Team Järveküla 106 54 Kristine Reinup Vägeva tee 42 84
55 Marko Otsus Tiim Vaida 106 55 Maris Roos Peeter I 80
56 Arvi Romandi Peeter I 105 56 Paula Välik Rehnut 79
57 Märt Metsanurm Omniva II 104 57 Anna Krõlova Omniva II 78
58 Kristjan Sikaste Omniva I 104 58 Olga Peerandi Rae Spordikool 76
59 Aigar Tarre Karla küla 103 59 Stella Künnapuu Oda tee terad 75
60 Kristjan Lepikult Team Järveküla 103 60 Tiiu Kass Järveküla Lasteaed 74
61 Tanel Tammemägi Peetri Sport 102 61 Andra Veermets Mõisarahvas 74
62 Janek Reinholm Peetri Sport 101 62 Anne Tahk Järveküla Lasteaed 74
63 Toomas Marrandi Karla küla 100 63 Katre Schmidt Mõisarahvas 69
64 Janar Loorits Tallinna Vangla 99 64 Kersti Saveljeva Järveküla Lasteaed 68
65 Egon Reiljan Omniva I 98 65 Eleri Heinnurm ABB 66
66 Rain Peerandi Rae Spordikool 98 66 Marina Laane Järveküla Lasteaed 63
67 Taavi Puumeister Tiim Vaida 97
68 Indrek Trei Peetri Sport 96
69 Indrek Raig Rae Spordikeskus 95
70 Urmas Veermets Mõisarahvas 94
71 Marten Seepter Jyrto 93
72 Oliver Tarik Jyrto 93
73 Indrek Pappel Bauest 93
74 Juhan Klmenti Naksitrallid 93
75 Marko Laanemets Rae Spordikool 90
76 Mihkel Leib Rehnut 88
77 Silver Klaar Tallinna Vangla 87
78 Martin Martsepp ABB 86
79 Indrek Õunpuu Vägeva tee 42 84
80 Urmo Remmet Coop KST 83
81 Meelis Lepikult Team Järveküla 80
82 Ahto Laar Jyrto 77
83 Raigo Orav Tallinna Vangla 75
84 Argo Kotsar Rae Spordikeskus 75
85 Rene Kübar Peeter I 73
86 Meelis Jesmin Mõisarahvas 71
87 Andrei Skambirovitš Bauest 67
88 Dmitri Laasik Järveküla Lasteaed 62
89 Taavi Toome Rehnut 52
90 Madis Luuken Willenbrock 39