Individuaalsed tulemused

MEHED NAISED
  Võistleja nimi Võistkond  Darts kokku   Võistleja nimi Võistkond  Darts kokku
1 Margus Merivälja Peetri Jooksu Team 246 1 Merili Kaadu Tiim Vaida 215
2 Talis Raak Rimi 230 2 Age Õunapuu VBH Estonia 191
3 Toomas Marrandi Karla küla 228 3 Agnes Pilviste Rae Veteranid 173
4 Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 210 4 Keiri Roosi ABB alalisvool 170
5 Indrek Raig Vana-Järveküla 208 5 Ene Mägi Uuesalu 166
6 Jüri Jürgen Peetri Jooksu Team 197 6 Helen Gutmann Team Gutmannid 164
7 Indrek Trei Aruheina sõprade selts 191 7 Sigrid Kivimäe Vana-Järveküla 156
8 Jens Vendel Rae vallavalitsus 185 8 Kadri Arunurm Patika 156
9 Kaido Kuus Team Järveküla 175 9 Maris Härmasalu United Finance 156
10 Aleksei Leontjev Vaidawood 170 10 Riina Laast ABB alalisvool 155
11 Aivo Hommik Peetri Lasteaed-Põhikool 169 11 Laina Mesila Kaarmann Kalev 147
12  Kalju Lohk Lagedi SporT 167 12 Biby Lilander ABB vahelduvvool 144
13 Raido Kerner Tallinna Vangla 167 13 Anu Tomson VBH Estonia 144
14 Kaarel Kais Rannahunt 165 14 Veronika Suske Tanker Sport 143
15 Dmitri Gomon ABB vahelduvvool 164 15 Evelin Trei Aruheina sõprade selts 139
16 Taavi Tenno Vaidawood 159 16 Kristi Ojalo Vaidawood 139
17 Janar Novitski ABB vahelduvvool 156 17 Laura Lepp Bauest 138
18 Kristjan Vares Peetri Jooksu Team 156 18 Heivi Veli Omniva 133
19 Rain Soone Rae küla 155 19 Bärbel Salumäe Lagedi SporT 132
20 Ergo Jair Peetri Jooksu Team 154 20 Lea Toomet Peetri Selts 131
21 Raul Rannaste Peetri Selts 154 21 Marika Sepp Võsukese Lasteaed 130
22 Andrus Pohlak Lagedi SporT 153 22 Nele Marrandi Karla küla 129
23 Ahto Laar Jyrto 151 23 Kristi Liiver Kalev 129
24 Janar Loorits Tallinna Vangla 150 24 Karin Vee Peetri Lasteaed-Põhikool 128
25 Urmas Kukk Veskitaguse 150 25 Laura-Lote Rosin Järveküla kool 127
26 Rünno Pusa Võsukese Lasteaed 149 26 Anneli Vaher Peetri Jooksu Team 127
27 Kristjan Sikaste Omniva 149 27 Anneli Vain Patika 125
28 Aimar Arak Team Järveküla 148 28 Piret Orgusaar Järveküla kool 124
29 Taavi Puumeister Tiim Vaida 147 29 Kristi Koppel Veskitaguse 123
30 Heldo Korbe Uuesalu 146 30 Kadri Soe Karla küla 121
31 Leho Paukku Team Järveküla 143 31 Marge Sauga Peetri Selts 120
32 Gert Kuuskmäe ABB vahelduvvool 143 32 Eveli Ojavere Tallinna Vangla 118
33 Raido Maal Lagedi SporT 143 33 Pille Tennokese ABB alalisvool 118
34 Tarmo Gutmann Team Gutmannid 142 34 Karina Maltis Kalev 117
35 Neeme Peek Tallinna Vangla 140 35 Ljudmilla Kirpitšnikova Rimi 113
36 Carl Marcus Varblane Tähed 139 36 Moonika Merivälja Peetri Jooksu Team 113
37 Kristjan Lepikult Vana-Järveküla 138 37 Merili Lepikult Team Järveküla 112
38 Siim Pukk Rae Veteranid 138 38 Maarika Mändla Vana-Järveküla 110
39 Veigo Gutmann Team Gutmannid 136 39 Darola Kruusik Tallinna Vangla 109
40 Jako Tempel ABB vahelduvvool 136 40 Nele Krebes Team Järveküla 108
41 Rome Stig Vana-Järveküla 134 41 Ave Oras Rae Spordikeskus 106
42 Andres Saar Tähed 134 42 Maris Mägi Rae küla 106
43 Jüri Lepik Rimi 132 43 Reet Männik Aruheina sõprade selts 105
44 Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 131 44 Kaija Ilves Jyrto 105
45 Ott Raigla Uuesalu 130 45 Ingrid Luide Vaidawood 104
46 Gunnar Kanter Vaidawood 130 46 Evelin Orgmets Tähed 104
47 Hannes Hanimägi Kalev 128 47 Mari-Liis Paekivi Rae vallavalitsus 104
48 Kristo Värva Karla küla 127 48 Merle Uibopuu Rae küla 102
49 Andrei Skambirovits Bauest 127 49 Deisy Sild ABB vahelduvvool 102
50 Merko Kimsto Rae küla 127 50 Margot Lelle Rannahunt 101
51 Eduard Erkki Laur Uuesalu 125 51 Gerda Markus Tähed 100
52 Tanel Reismann Jüri Gümnaasium 125 52 Kaja Gutmann Team Gutmannid 98
53 Kalev Kolk ABB alalisvool 125 53 Edlin Lisbeth Laur Uuesalu 96
54 Andrei Naleikin Bauest 124 54 Berit Korindt Tiim Vaida 95
55 Rain Amur United Finance 124 55 Kaire Kattai Kalev 95
56 Oleg Pontsosnik Rae Veteranid 122 56 Inna Vainu Kalev 94
57 Andrus Lepp Bauest 122 57 Olesja Naleikina Bauest 94
58 Lembit Tannebaum Patika 121 58 Laura Rohtla Rimi 94
59 Erki Saks Rae Koss/Hansaviimistlus 121 59 Anneli Undrest Omniva 94
60 Marek Sooäär Rae Spordikeskus 120 60 Kaija Seepter Jyrto 92
61 Siim Padosepp Jyrto 120 61 Merilin Sillard Rae vallavalitsus 91
62 Marion Adusoo Jyrto 119 62 Tiina Pakk Rimi 91
63 Ryan Suske Tanker Sport 119 63 Helen Loik Jüri Gümnaasium 90
64 Henri Heinmaa VBH Estonia 118 64 Raili Kaasik ABB alalisvool 90
65 Marko Pilisner United Finance 117 65 Anneli Seppen Rae Spordikeskus 90
66 Ain Jürgens Patika 117 66 Kaire Maal Lagedi SporT 88
67 Anno Aloe Tähed 115 67 Irina Suhhova Rannahunt 87
68 Siim Saar Jüri Gümnaasium 114 68 Kris Valgemäe Võsukese Lasteaed 84
69 Janno Liiva VBH Estonia 114 69 Kaili Vainumaa Rae Veteranid 84
70 Rainer Teidla Jyrto 114 70 Gerli Jahimaa Peetri Lasteaed-Põhikool 83
71 Tarmo Kose Tallinna Vangla 113 71 Gea Promet Veskitaguse 83
72 Kaido Jõgi Aruheina sõprade selts 112 72 Elina Merisalu United Finance 80
73 Indrek Orav Veskitaguse 112 73 Anneli Vellerind Rae Koss/Hansaviimistlus 76
74 Tarvo Nõlvak Rae vallavalitsus 111 74 Marie Sarik Rae Koss/Hansaviimistlus 76
75 Arle Junolainen Tiim Vaida 111 75 Hanna-Greta Veersalu United Finance 71
76 Meelis Kants Jüri Gümnaasium 111 76 Jaana Gutman-Aavik Võsukese Lasteaed 69
77 Margus Vain Patika 111 77 Katerina Rümmel United Finance 69
78 Meelis Lepikult Team Järveküla 109 78 Sirli Kants Jüri Gümnaasium 65
79 Silver Palu Peetri Lasteaed-Põhikool 109 79 Merike Saare Rae vallavalitsus 48
80 Rain Vosmann Veskitaguse 109 80 Kelly Kalm Rae Spordikeskus 47
81 Kristjan Aluoja Uuesalu 108 81 Anna Krõlova Omniva 33
82 Mikk Sarik Rae Koss/Hansaviimistlus 107
83 Herli Olop Rae küla 106
84 Rainer Palm Järveküla kool 105
85 Tanel Tammela Rae küla 104
86 Tauri Johanson Tähed 102
87 Argo Aavik Võsukese Lasteaed 102
88 Kalev Pukk Rae Veteranid 102
89 Riho Timm Järveküla kool 101
90 Martin Ant Rannahunt 101
91 Mart Valvas Rimi 100
92 Andres Kukka Omniva 100
93 Imre Rammul Karla küla 99
94 Tauno Põldma VBH Estonia 99
95 Indrek Gutmann Team Gutmannid 99
96 Marko Enula Vana-Järveküla 97
97 Ago Timuska Rae Veteranid 97
98 Aivo Ait Aruheina sõprade selts 97
99 Jaagup Rooso Tanker Sport 96
100 Martti Pent Jüri Gümnaasium 95
101 Asner Kolla Tiim Vaida 95
102 Jaanis Tammela Tanker Sport 95
103 Tanel Tammemägi Aruheina sõprade selts 95
104 Margus Vijard VBH Estonia 94
105 Kristjan Jürima Rannahunt 94
106 Kristjan Lepist Rannahunt 94
107 Marko Otsus Tiim Vaida 94
108 Kristo Klement Patika 93
109 Mart Võrklaev Rae vallavalitsus 92
110 Indrek Pappel Bauest 92
111 Taivo Laherand Rae Spordikeskus 91
112 Toomas Tamlak Lagedi SporT 91
113 Tanel Tamm Järveküla kool 89
114 Lissel Tammela Tanker Sport 88
115 Rain Vellerind Rae Koss/Hansaviimistlus 87
116 Christen Puust ABB alalisvool 87
117 Raiko Gutmann Team Gutmannid 84
118 Ergo Treier Veskitaguse 83
119 Hendrik Oja Võsukese Lasteaed 81
120 Karel Konga Peetri Selts 81
121 Brett Nõmm Rae Koss/Hansaviimistlus 80
122 Tarvi Kongi Karla küla 78
123 Mattias Tammela Tanker Sport 78
124 Kristjan Metsanurm Omniva 78
125 Aivar Ilves Peetri Selts 70
126 Kaarel Konga Peetri Selts 70
127 Mehis Muru Järveküla kool 68
128 Rene Hanni Vaidawood 55
129 Kalev Vilgats Rae Spordikeskus 12