Juhend

Aeg ja koht

1. Võistlusala minireketlon koosnev lauatennise ja sulgpalli üksikmängudest ning toimub 25. novembril 2017. aastal algusega 10:00. Võistluse orienteeruv lõpp on 17:00. Toimumise koht: Jüri Spordihoone.

2. Osalevate võistkondade nimeline registreerumine tuleb teha hiljemalt 21. novembriks 2018. Rae valla mängudele 2018 registreerunud võistkonna mitteosalemisest tuleb aga teatada kindlasti indrek@raespordikeskus.ee, et korraldajad suudaksid valmis teha võistluste süsteemi ja tabelid.

Osavõtjad

3. Võistlus on võistkondlik, kus võistkonna suurus on 6 mängijat– 4 meest ja 2 naist, kusjuures meesvõistlejaid võib asendada naisvõistlejatega. Osaleda tohib ka väiksema arvu võistlejatega, aga siis jäävad üldpunktid lihtsalt selle võrra väiksemaks.
4. Üks mängija võib olla registreeritud ainult ühe võistkonna koosseisus. Iga Rae valla mängudel osalev võistkond võib välja panna ühe osaleva kuueliikmelise tiimi.

Võistlussüsteem

5. Täpne turniirisüsteem sõltub registreerunud võistlejate arvust võistlusklassis ning avaldatakse kohapeal mandaadi lõppedes. Kõik mängijad saavad mängida vähemalt 2 võistlusmängu.

Mängitakse esmalt 21 pallingut lauatennist üksikmängu reeglitega. Servitakse kahe servi kaupa. Seejärel lähevad mängijad edasi sulgpalli väljakule (servib see, kes võitis viimase punkti lauatennises), kus mängitakse samast seisust edasi seni, kuni ühel mängijal saab kokkuvõttes täis 22 punkti (võitja selgub ka ühepunktise vahega). Mängitakse sulgpalli üksikmängu piiridega. Servib mängija, kes teenis viimase punkti. Kohtunikke mängudel ei ole, mängijad peavad omavahel kõik situatsioonid ära lahendama. Vaidlusaluste situatsioonide korral mängitakse punkt uuesti. Kui vaidlusi pole võimalik omavahel lahendada, tuleb appi kutsuda turniiri korraldaja, kes otsustab, kuidas jätkatakse.

6. Arvestus on ainult meeskondlik ja eraldi individuaalarvestust ei ole.
7. Võistkonna tulemus saadakse kuni kuue mängija kohapunktide liitmisel.

Üldnõuded

8. NB! Võistkonnad vastutavad ise oma kohaloleku eest mängu alguseks. Täpne ajakava teatatakse hiljemalt 25. novembril. Võistluspaigas on kohustuslik kasutada vahetusjalanõusid.

9. Võistluspaigas on avatud kohvik. Korraldaja tagab võistlejatele joogivee.