Meeste tulemused

1 Tanel Talts M Karla küla
2 Indrek Raig M Vana-Järveküla
3 Marius Pihlak M Patika
4 Jüri Lepik M Rimi
5 Ain Kivi M Peetri Selts
6 Andres Saar M Tähed
7 Jago Hommik M Peetri Lasteaed-Põhikool
8 Kristjan Metsanurm M Omniva
9 Raul Kivimäe M Team Järveküla
10 Carl Marcus Varblane M Tähed
11 Herki Vaher M ABB vahelduvvool
12 Rain Pajur M Tanker Sport
13 Marcel Malroos M Jüri Gümnaasium
14 Taivo Pahmann M Patika
15 Joel Piirsoo M Uuesalu
16 Kaido Jõgi M Aruheina sõprade selts
17 Tiit Haldma M Omniva
18 Toivo Vällo M Omniva
19 Janar Loorits M Tallinna Vangla
20 Gaius Mets M Peetri Selts
21 Rain Soone M Rae küla
22 Kaido Kuus M Team Järveküla
23 Renee Püvi M Tiim Vaida
24 Mart Valvas M Rimi
25 Ardo Klaos M ABB alalisvool
26 Ergo Jair M Peetri Jooksu team
27 Jaanus Sarapuu M Uuesalu
28 Silver Palu M Peetri Lasteaed-Põhikool
29 Jens Vendel M Rae vallavalitsus
30 Marko Enula M Vana-Järveküla
31 Kaarel Kont-Kontson M Vana-Järveküla
32 Hannes Metsla M Rae Veteranid
33-40 Joosep Pahmann M Patika
  Thomas Münch M Rimi
  Vitali Petrištšev M ABB alalisvool
  Janno Siitan M Team Järveküla
  Anno Aloe M Tähed
  Kristjan Jürima M Rannahunt
  Oliver Tarik M Jyrto
  Toomas Marrandi M Karla küla
41-48 Mehis Ärmus M Bauest
  Jüri Jürgen M Peetri Jooksu team
  Martin Ant M Rannahunt
  Siim Saar M Jüri Gümnaasium
  Mike van der Valk M Võsukese Lasteaed
  Joonas Hallikas M Vaidawood
  Kaarel Kümnik M Bauest
  Martin Väli M Järveküla kool
49-56 Rene Kaljuvee M Karla küla
  Ivo Salumäe M Lagedi SporT
  Margus Merivälja M Peetri Jooksu team
  Kaarel Kais M Rannahunt
  Margus Vahesaar M Rae Veteranid
  Indrek Trei M Aruheina sõprade selts
  Rene Hanni M Vaidawood
  Marion Adusoo M Jyrto
57-64 Janar Novitski M ABB vahelduvvool
  Kalev Vilgats M Rae Spordikeskus
  Ryan Suske M Tanker Sport
  Jaanis Tammela M Tanker Sport
  Urmas Kütt M Tiim Vaida
  Leho Kriisa M ABB vahelduvvool
  Mari-Liis Paekivi M Rae vallavalitsus
  Taavi Tenno M Vaidawood
65-72 Peteri Pajumets M Jyrto
  Ülar Verev M Rae Veteranid
  Tauno Põldma M VBH Estonia
  Indrek Pappel M Bauest
  Elmo Lepiku M Tallinna Vangla
  Raido Maal M Lagedi SporT
  Sten Lõhmus M Tiim Vaida
  Tõnis Salumäe M Lagedi SporT
73-80 Rait Kuusk M ABB alalisvool
  Indrek Gutmann M Team Gutmannid
  Tambet Napp M Aruheina sõprade selts
  Tanel Tammela M Rae küla
  Toomas Kalm M Rae Spordikeskus
  Tarmo Gutmann M Team Gutmannid
  Taivo Laherand M Rae Spordikeskus
  Argo Aavik M Võsukese Lasteaed
81-88 Roomet Libe M Peetri Lasteaed-Põhikool
  Marko Lilienhtal M Võsukese Lasteaed
  Ron Aron Väli M Järveküla kool
  Eduard Erkki Laur M Uuesalu
  Merko Kimsto M Rae küla
  Rain Vellerind M Rae Koss/Hansaviimistlus
  Raiko Gutmann M Team Gutmannid
  Karl Peterson M Jüri Gümnaasium
89 kuni lõpuni Janno Liiva M VBH Estonia
  Tom Vikson M United Finance
  Marko Pilisner M United Finance
  Piret Orgusaar M Järveküla kool
  Martti Matvere M VBH Estonia
  Agi Multanen M Peetri Selts
  Mart Võrklaev M Rae vallavalitsus