FINESTA  PETANKI JUHEND

Aeg ja koht
1. Võistlus toimub Rae valla terviseradade ääres 08. oktoobril 2017 algusega 11:00. Võistluse orienteeruv lõpp on 18:00
2. Võistkonna eelregistreerimine hiljemalt 04.Oktoobriks. Osalevate võistkondade nimeline registreerumine võistluspäeval 10:00-10:45. Võistluste süsteem ja tabelid saadetakse võistkonna esindajatele vähemalt kaks päeva enne võistluse algust.

Autasustamine
3. Võistus toimub Finesta Baltic auhindadele.

Osavõtjad
4. Võistlus on võistkondlik, kus võistkonna maksimaalne suurus on 4 mängijat. Korraga võistlevad 3 mängijat, kellest vähemalt 1 naine. Mängu jooksul võib teha ühe mängija vahetuse.
5. Võistkonnad peavad kaasa võtma oma kuulide komplekti.
6. Iga osaleja võib olla registreeritud ainult ühe võistkonna koosseisus. Iga Rae valla mängudel osalev võistkond võib välja panna ühe tiimi.

Võistlussüsteem
7. Täpne turniirisüsteem selgub registreerimise lõppedes.
8. Mängitakse 13 punktini. Ajalimiit ühele mängule on 40 minutit. Pooleli olev viskevoor mängitakse peale vilet lõpuni. Viigi korral järgneb lisavoor. Kaotaja teatab kohe peale kohtumise lõppu turniiri korraldajale tulemuse.

Üldnõuded
9. NB! Võistkonnad vastutavad ise oma kohaloleku eest mängu alguseks. Võistkonnal on aega kohtumise väljakuulutamise hetkest 5 minutit, et astuda täies koosseisus väljakule (va varumängijad, kes ei pea olema kogu aeg kohal). Vastasel juhul märgitakse turniiritabelisse kaotus. Võistkonnad võivad kasutada ühtseid võistlusvorme.