Individuaalsed tulemused

Koht Punktid Nimi Võistkond Välja kukkumise  aeg
148 1 Risto Pahka Tallinna Vangla 19:01
147 1 Jörgen Leppik Bauest 19:19
146 1 Tarmo Gutmann Team Gutmann 19:34
145 1 Anna Bärling Willenbrock 19:37
144 1 Jaak-Heinrich Jagor Sireli Sõdurid 19:51
143 1 Dmitri Tuvi Omniva 3 19:54
142 1 Elina Rant Rimi 19:52
141 1 Anneli Seppen Rae Spordikeskus 19:57
140 1 Henri Rindesalu Veskitaguse 19:57
139 1 Aivar Veismann Rae Spordikeskus 19:59
138 1 Heini Tohus Bauest 19:59
137 1 Taimi Tihhonov Rimi 19:59
136 1 Margus Vain Patika 19:59
135 1 Toomas Marrandi Karla küla 19:59
134 1 Rene Kübar   Peeter I 19:59
133 1 Priit Põldmäe Rae vallavalitsus 20:01
132 1 Vitali Korberg Saku Metall 20:03
131 1 Maila Vaher Saku Metall 20:03
130 1 Katrin Rajasalu Peetri Lasteaed-Põhikool 20:05
129 1 Tarmo Sepp Abb 20:08
128 1 Marge Tima Lagedi SporT 20:08
127 1 Janika Aavamägi Tallinna Vangla 20:10
126 1 Lembit Tannebaum Patika 20:11
125 1 Joonas Johanson Pilvik 20:13
124 1 Silver Palu Peetri Lasteaed-Põhikool 20:14
123 1 Kristjan Kalma Rimi 20:15
122 1 Kadri-Anna Sklave Abb 20:16
121 1 Ave Lepik Willenbrock 20:23
120 2 Randar Ivanov Saku Metall 20:23
119 2 Susan Suurkask Järveküla kool 20:23
118 2 Marita Mägi Omniva 3 20:26
117 2 Rafael Dihtjar Orkla Eesti 20:27
116 2 Annika Krampe Rae Spordikeskus 20:27
115 2 Raido Liitmäe Tallinna Vangla 20:30
114 2 Aivo Hommik Peetri Lasteaed-Põhikool 20:32
113 2 Marten Ivarinen Lagedi SporT 20:33
112 2 Nele Marrandi Karla küla 20:34
111 2 Oliver Tarik Jyrto 20:35
110 2 Oleg Pontsosnik Rae veteranid 20:36
109 2 Merlin Tammeleht Tommi Mäkinen Racing 20:38
108 2 Kristo Kaskepeit Tanker 20:38
107 2 Silver Pikk Lagedi SporT 20:39
106 2 Jens Vendel Rae vallavalitsus 20:40
105 2 Anneli Vellerind Rae veteranid 20:43
104 2 Rene Õunapuu Järveküla kool 20:44
103 2 Jaanus Kaasik Pipelife 20:48
102 2 Kaire Kattai Orkla Eesti 20:48
101 2 Merle Leib Rehnut 20:49
100 3 Priit Sisa Saku Metall 20:50
99 3 Kaido Kuus Team Järveküla 20:51
98 3 Ardo Kuus Tommi Mäkinen Racing 20:58
97 3 Maiga Liiv Rae vallavalitsus 20:59
96 3 Marko Leib Rehnut 20:59
95 3 Toomas Kalm Rae Spordikeskus 21:00
94 3 Jane Libe Tanker 21:02
93 3 Janno Siitan Noole 21:03
92 3 Meelis Lepikult Team Järveküla 21:04
91 3 Kristin Undrest Pipelife 21:05
90 3 Helen Kübar   Peeter I 21:06
89 3 Kristo Kraaner Omniva 3 21:06
88 3 Laura Leiten Tiim Vaida 21:06
87 3 Kati Nelis   Peeter I 21:07
86 3 Meelis Laaspere Pipelife 21:08
85 3 Marta Vihtre Rimi 21:08
84 4 Liina Laht Rehnut 21:09
83 4 Lea Ööbik Sireli Sõdurid 21:09
82 4 Sven Andevei Tommi Mäkinen Racing 21:10
81 4 Armo Hiie Trail Estonia 21:11
80 4 Merko Kimsto Rae küla 21:14
79 4 Anna Dzivak Pipelife 21:14
78 4 Are Saliste Team Gutmann 21:16
77 4 Marko Voog Veskitaguse 21:17
76 4 Kadi-Liis Kallus Patika 21:17
75 4 Argo Kotsar Rae Spordikeskus 21:17
74 4 Siimo Tänavots Willenbrock 21:17
73 4 Pille-Riin Pleer Orkla Eesti 21:18
72 4 Olle Strik Aruheina 21:19
71 4 Ermo Vihtre Abb 21:21
70 5 Carlos Kirtsi Rae küla 21:22
69 5 Tuuliki Poom Abb 21:22
68 5 Kea Karja Saku Metall 21:33
67 5 Mari-Liis Uri Järveküla kool 21:32
66 5 Rauno Pohlak   Peeter I 21:32
65 5 Kristi Tarik Jyrto 21:36
64 5 Liisi Vosmann Veskitaguse 21:36
63 5 Matis Merivee Sireli Sõdurid 21:37
62 5 Heigo Niitla Omniva II 21:38
61 5 Marten Seepter Jyrto 21:40
60 5 Anastassia Novitskaja Omniva 3 21:40
59 5 Kaija Ilves Jyrto 21:40
58 6 Salme Kahusk Rae vallavalitsus 21:42
57 6 Kristi Volmerson Tiim Vaida 21:43
56 6 Agnes Palm Rimi 21:45
55 6 Piret Liivik Omniva II 21:47
54 6 Carl Marcus Varblane Tähed 21:47
53 6 Sander Ivarinen Karla küla 21:49
52 6 Janno Volmerson Tiim Vaida 21:50
51 6 Mattias Kaiv Omniva 3 21:51
50 6 Roman Puškin Orkla Eesti 21:53
49 6 Indrek Gutmann Team Gutmann 21:54
48 7 Kaire Vahur Tommi Mäkinen Racing 21:54
47 7 Jaanis Tammela Tanker 21:56
46 7 Merili Lepikult Team Järveküla 21:57
45 7 Tarvo Nõlvak Rae vallavalitsus 21:59
44 7 Janika Tigavas Tallinna Vangla 22:00
43 7 Fred Seppen Jyrto 22:00
42 7 Marit Lani Veskitaguse 22:01
41 7 Ardo Õiglane Tallinna Vangla 22:02
40 8 Kristi Tammemägi Aruheina 22:10
39 8 Marili Tammaru Omniva II 22:10
38 8 Tarvi Kongi Karla küla 22:11
37 8 Kaidi-Kerli Kärner Tanker 22:11
36 8 Tiit Haldma Omniva   22:11
35 9 Taavi Toome Rehnut 22:14
34 9 Gerli Rüüberg Omniva II 22:16
33 9 Ain Jürgens Patika 22:17
32 10 Tauri Raja Rae veteranid 22:17
31 10 Irena Mändmaa Rae veteranid 22:18
30 11 Carol Tarre Karla küla 22:19
29 12 Gerda Markus Tähed 22:20
28 13 Aleksander Oksmann Willenbrock 22:21
27 14 Elo Reinholm Aruheina 22:23
26 15 Mark Mööl Aruheina 22:26
25 16 Kristin Heinsalu Omniva II 22:27
24 17 Urmas Kütt Tiim Vaida 22:28
23 18 Filipp Leinberg Lagedi SporT 22:32
22 19 Aimar Arak Team Järveküla 22:32
21 20 Roland Lõpp Sireli Sõdurid 22:35
20 21 Piret Orgusaar Järveküla kool 22:35
19 22 Pavel Kuznets Willenbrock 22:36
18 23 Taavi Puumeister Tiim Vaida 22:38
17 24 Nele Krebes Team Järveküla 22:44
16 25 Gaius Mets Tanker 22:44
15 26 Kristel Neier Omniva   22:49
14 27 Kaido Jõgi Aruheina 22:54
13 28 Alvar Suisalu   Peeter I 22:56
12 29 Kirill Evseev Orkla Eesti 23:01
11 30 Meelis Leib Rehnut 23:03
10 31 Raimo Einberg Pipelife 23:15
9 32 Mehis Muru Järveküla kool 23:19
8 33 Lea Toomet Lagedi SporT 23:20
7 34 Birgit Tohus-Leppik Bauest 23:25
6 35 Janno Sau Omniva   23:45
5 36 Toomas Soidla Rae veteranid 23:46
4 38 Kristjan Soomänd Abb 23:56
3 41 Tanel Tammela Rae küla 23:59
2 45 Sandra Eiduks Omniva 0:02
1 50 Mihkel Tamm Omniva