Juhend

Rae Valla mängude  discgolfivõistluse juhendAeg: 24.04.2022
Koht: Kurna discgolfipark

KORRALDAJAD:
Peakohtunik: Fred Martens #114289

AJAKAVA

Võistlus toimub golfstardina kas neljastes või viiestes poolides. Esimese pooli start on 11:00 ja poolide startide vahed on 10 minutit.  Tekkivate küsimuste korral, palume julgelt pöörduda võistluse TD poole.  

RADA

Mängitakse Kurna Discgolfipargi rajal üks ring. Starditakse laululavale lähimast korvist.

FORMAAT

Võistlus on võistkondlik . Osaleda saab kuni viis mängijat igast võistkonnast, sõltumata soost.
Poolid moodustuvad loosimise/juhuslikkuse alusel, kuid võimalusel jälgitakse, et igas poolis oleks vähemalt üks edasijõudnud mängija ning ühes poolis ei oleks sama võistkonna mängijaid.

Meie võistlusel olev modifikatsioon on selline, et meeskondlik tulemus moodustub kuni viie mängija kohapunktide  kogusummast. Seega on ülimalt oluline, et viis  võistlejat tuleksid kohale ja saaks tulemuse kirja. Võrdsete punktide juures saab eelise võistkond, kellel on rohkem kõrgemaid kohapunkte.  NB! Naiste ja meeste arvestus on eraldi!

Ringi ajal on suitsetamine (sh e-sigaret ja mokatubakas) ning alkohoolsete jookide tarbimine keelatud.

Juhul kui keegi võistkonna liikmetest ei tule kohale või keegi rada täies ulatuses ei läbi, siis saab võistkond minna rajale ka väiksemaarvulisena, kuid protokollis saadakse viimase koha punktid. Juhul kui mittekomplekseid võistkondi on mitu, loeb nendevahelise paremusjärjestuse selgitamisel nende võrdse arvu osalejate visete summa.

REGISTREERIMINE

Registreerimine toimub Metrix keskkonnas Rae Valla Mängud (discgolfmetrix.com) . Registreerimise tähtaeg on 23. aprill kell 17:00, kes ees see mees põhimõttel.

Võistluste tulemuste märkimine võistluse ajal -toimub samal lingil.

Võib tekitada enne võistlust telefoni shortcuti. Tulemusi märgib üks mängija.


AUTASUSTAMINE

Autasustamine on ainult võistkondlik. Kolme parima võistkonna liikmeid autasustatakse Rae valla mängude karikatega ja discolfiteemaliste auhindadega. COVID 19-st tulenevalt koha pealset autasustamist ei toimu või antakse auhinnad võistkonna esindajale.


REEGLID:
Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi. http://discgolfiliit.ee/wp-content/uploads/2015/11/150814_discgolf_reegliraamat_a6_105x148_bleed3.pdf
Ringi ajal on suitsetamine (sh e-sigaret ja mokatubakas) ning alkohoolsete jookide tarbimine keelatud.

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas ja juhendis muudatusi.

Soovitav on algajatel mängjatel tutvuda etiketinõuetega - http://discgolfiliit.ee/discgolfi-etikett/

MUUD:

Kõigile võistlejatele tagatakse soe supp, pirukad ja tee. Söömine toimub vahetult peale ringilt naasmist ning poolide kaupa. Peale seda palume koheselt võistlusalalt lahkuda.

Järgime kõiki kehtivaid reegleid Covid-19 ära hoidmiseks.
 

 HARJUTAMINE:

Kurna Discolfirada on avatud kõigile, kuid kel huvi kiirelt end mängjaks lihvida, siis Discgolfikeskus Discland (www.discland.ee) pakub nii grupi kui ka eratreeninguid. Samuti korraldame firmaüritusi ja sünnipäevi enda juures.

Lisainfo:
Rainer Lipand
5288988
rainer@discland.ee