Poolide loos ja stardiajad

11:00 Kenno Parm Lagedi Sport
11:00 Urmas Veermets Mõisarahvas
11:00 Kadi Pint Omniva I
11:00 Alvar Suisalu Peeter I
11:00 Marek Sooäär Rae Spordikeskus
11:10 Merilin Valter Järveküla kool
11:10 Hendrik Lepik Lagedi Sport
11:10 Andra Veermets Mõisarahvas
11:10 Anneli Undrest Omniva II
11:10 Elmo Lepiku Rae Spordikeskus
11:20 Krisse Rist Coop KST
11:20 Rene Õunapuu Järveküla kool
11:20 Pirjo Pihlak Patika
11:20 Kirke Kotsar Rae Spordikeskus
11:20 Siim Anton Willenbrock
11:30 Erika Sammelselg Järveküla kool
11:30 Rene Kaas Omniva I
11:30 Marius Pihlak Patika
11:30 Maris Roos Peeter I
11:30 Krstiin Anton Willenbrock
11:40 Reigo Nõmm
Coop KST
11:40 Vahur Tima Lagedi Sport
11:40 Katre Schmidt Mõisarahvas
11:40 Lembit Tannebaum Patika
11:40 Maarika Mändla Rae Spordikeskus
11:50 Villem edward Väling Järveküla kool
11:50 Ann Lepik Lagedi Sport
11:50 Joonas Kollom Omniva II
11:50 Rafael Dihtjar Orkla Eesti
11:50 Kuldar Häätarõ Willenbrock
12:00 Urmo Remmet Coop KST
12:00 Riho Timm Järveküla kool
12:00 Marilii Jesmin Mõisarahvas
12:00 Taavi Kallas Rae veteranid
12:00 Madis Luuken Willenbrock
12:10 Kert Klävin Coop KST
12:10 Freddy Schmidt Mõisarahvas
12:10 Mihkel Heinaste Peeter I
12:10 Marje Mölder Rae veteranid
12:10 Carmen-Elina Vist Willenbrock
12:20 Birgit Parmas Lagedi Sport
12:20 Kirill Evseev Orkla Eesti
12:20 Kadri Arunurm Patika
12:20 Sander Evisalu Rae veteranid
12:20  Rico Suigusaar Team Järveküla
12:30  Kristin Aspe Coop KST
12:30 Sergei Maslennikov Orkla Eesti
12:30 Margus Vain Patika
12:30 Rene Treier Rae veteranid
12:30 Heiki Aasa Team Järveküla
12:40 Sander Ivarinen Karla küla
12:40 Irina Klementi Naksitrallid
12:40 Katarina Jürlau Rae veteranid
12:40 Krista Siitan Rally Estonia
12:40  Maryanne Keel Team Järveküla
12:50 Kadri-Anna Sklave ABB
12:50 Priit Nigols Naksitrallid
12:50 Rauno Raudsepp Peeter I
12:50 Natalia Kaptyug Rae Ref
12:50  Marko Mandel Team Järveküla
13:00 Karina Kruusimäe Orkla Eesti
13:00 Kris Robin Karu Rae Spordikeskus
13:00 Kristi Jeenas Rally Estonia
13:00 Hanna Mandel Team Järveküla
13:00 Snezanna Kononova Tiim Vaida
13:10 Mikk Lellsaar Naksitrallid
13:10 Andres Kukka Omniva I
13:10 Inna Vainu Orkla Eesti
13:10 Tõnis Kõiv Rae Ref
13:10 Roman Kononov Tiim Vaida
13:20 Keidi Sada ABB
13:20 Toomas Marrandi Karla küla
13:20 Taivo Kaurson Oda tee terad
13:20 Indrek Varik Rae Ref
13:20 Margus Hernits Rally Estonia
13:30 Kristjan Tammepõld ABB
13:30 Nele Marrandi Karla küla
13:30 Tatjana Andrejeva Oda tee terad
13:30 Tauri Roots Rae vallavalitsus
13:30 Silver Kütt Rally Estonia
13:40 Taavi Nõmm ABB
13:40 Tauno Kuum Oda tee terad
13:40 Helen Kübar Peeter I
13:40 Kai Lasn Rae Ref
13:40 Janno Siitan Rally Estonia
13:50 Kristjan Soomänd ABB
13:50 Rainer Teidla Jyrto
13:50 Stella Künnapuu Oda tee terad
13:50 Paula Välik Rehnut
13:50 Berit Korindt Tiim Vaida
14:00  Kristi Tarik Jyrto
14:00 Siim Kukk Kurna küla
14:00 Kristo Vallimäe Oda tee terad
14:00 Meelis Leib Rehnut
14:00 Anne Marit Mereküla Tallinna Vangla
14:10 Anneli Nigols Naksitrallid
14:10 Reigo Vilumaa Omniva I
14:10 Krister Riska Omniva II
14:10 Mihkel Leib Rehnut
14:10 Tarmo Kose Tallinna Vangla
14:20 Madis Sarik Rae vallavalitsus
14:20 Hasan Steinberg Kurna küla
14:20 Kaija Seepter Jyrto
14:20 Marko Leib Rehnut
14:20 Jens Vendel Rae Ref
14:30 Oliver Tarik Jyrto
14:30 Sandra Eiduks Omniva I
14:30 Kristo Kuusing Kurna küla
14:30 Katriin Hein Tallinna Vangla
14:30 Liis Ollin Rae vallavalitsus
14:40 Andres Idnurm Tallinna Vangla
14:40 Tiina Steinberg Kurna küla
14:40 Jana Suurthal Rae vallavalitsus
14:40 Leiu Verev Karla küla
14:40 Jan-Kristen Volmerson Tiim Vaida
14:50 Merle Leib Rehnut
14:50 Maarja Sandra Romet Kurna küla
14:50 Janar Loorits Tallinna Vangla
14:50 Gerli Rüüberg Omniva II
14:50 Marten Seepter Jyrto
15:00 Ülar Verev Karla küla
15:00 Asso Kinsiveer Tiim Vaida
15:00 Tanel Tammela Rae vallavalitsus
15:00 Juhan Klementi Naksitrallid
15:00 Heigo Niitla Omniva II