Individuaalsed tulemused

  Võistleja nimi Võistkond  Keegel kokku   Võistleja nimi Võistkond  Keegel kokku
1 Indrek Raig Rae Spordikeskus 155 1 Maris Roos Peeter I 152
2 Siim Pukk Rae veteranid 153 2 Anna-Liisa Pilviste Rae veteranid 140
3 Indrek Trei Peetri Sport 149 3 Leiu Verev Karla küla 137
4 Toomas Tamlak Lagedi SporT 148 4 Berit Korindt Tiim Vaida 133
5 Mehis Muru Naksitrallid 148 5 Külli Reinfeld Jyrto 133
6 Kalju Lohk Lagedi SporT 145 6 Sandra Krusel Omniva II 131
7 Mark Mööl Peetri Sport 145 7 Agnes Pilviste Rae veteranid 129
8 Kalev Pukk Rae veteranid 144 8 Bärbel Salumäe Lagedi SporT 129
9 Tanel Tammemägi Peetri Sport 143 9 Heili Mendes Willenbrock 128
10 Andrus Pohlak Lagedi SporT 142 10 Anna Krõlova Omniva II 127
11 Aivar Veismann Rae Spordikeskus 142 11 Gerli Rüüberg Omniva II 126
12 Marion Adusoo Team Järveküla 142 12 Kadri Arunurm Patika 125
13 Ahto Laar Jyrto 141 13 Stella Künnapuu Oda tee terad 124
14 Egon Reiljan Omniva I 141 14 Maiken Tulev Coop KST 118
15 Aivo Hommik Peetri-Lasteaed Põhikool 138 15 Kristi Kõll Team Järveküla 117
16 Roomet Libe Rae veteranid 137 16 Kaarina Pint Omniva I 117
17 Märt Metsanurm Omniva II 135 17 Karin Vee Peetri-Lasteaed Põhikool 116
18 Janek Reinholm Peetri Sport 135 18 Kadi Leino Zumba Team 115
19 Mihkel Selks Bauest 134 19 Anneli Seppen Rae Spordikeskus 115
20 Kalju Olmre Patika 134 20 Berit Arunurm Patika 113
21 Raigo Laul Patika 132 21 Kadri-Anna Sklave ABB 111
22 Leho Paukku Team Järveküla 132 22 Evelin Kose Vägeva tee 42 111
23 Ermo Vihtre ABB 131 23 Gerli Jahimaa Peetri-Lasteaed Põhikool 110
24 Mikk Lellsaar Naksitrallid 130 24 Kristin Heinsalu Omniva II 110
25 Kristo Värva Karla küla 129 25 Merle Leib Rehnut 110
26 Tauno Kuum Oda tee terad 128 26 Merike Rembla Zumba Team 109
27 Renee Püvi Tiim Vaida 128 27 Sandra Eiduks Omniva I 108
28 Kristjan Metsanurm Omniva I 127 28 Ave Oras Zumba Team 104
29 Janar Loorits Tallinna Vangla 126 29 Tiiu Kass Järveküla Lasteaed 103
30 Markus Ojangu Peeter I 126 30 Elo Reinholm Peetri Sport 103
31 Urmas Veermets Mõisarahvas 125 31 Merilin Söörd Järveküla Lasteaed 102
32 Kristjan Lepikult Team Järveküla 125 32 Andra Veermets Mõisarahvas 102
33 Aigar Tarre Karla küla 125 33 Kadri Künnapas Zumba Team 101
34 Tõnu Tänav Tiim Vaida 125 34 Lidia Lellsaar Naksitrallid 101
35 Argo Kotsar Rae Spordikeskus 124 35 Moonika Mürk Tallinna Vangla 100
36 Toomas Marrandi Karla küla 124 36 Kristel Karro Oda tee terad 100
37 Indrek Pappel Bauest 123 37 Sigrid Toiger Zumba Team 100
38 Taavi Toome Rehnut 123 38 Kaisa Torn Rae Spordikool 100
39 Urmo Remmet Coop KST 122 39 Maarika Mändla Rae Spordikeskus 98
40 Mihkel Leib Rehnut 122 40 Anneli Sutter Zumba Team 98
41 Marko Leib Rehnut 121 41 Elis Häätarõ Willenbrock 96
42 Rene Kaas Omniva I 121 42 Kaija Ilves Jyrto 96
43 Indrek Õunpuu Vägeva tee 42 120 43 Kaidi Ilves Peeter I 94
44 Silver Klaar Tallinna Vangla 120 44 Maia Öövel Coop KST 93
45 Lembit Tannebaum Patika 119 45 Nele Marrandi Karla küla 92
46 Ahti Reinup Vägeva tee 42 119 46 Kristine Reinup Vägeva tee 42 90
47 Arvi Romandi Peeter I 119 47 Janika Aavamägi Tallinna Vangla 88
48 Ivar Õuekallas Patika 119 48 Katre Schmidt Mõisarahvas 88
49 Ivar Mai Lagedi SporT 119 49 Mari Koks Vägeva tee 42 87
50 Raido Liitmäe Tallinna Vangla 118 50 Laura Leiten Tiim Vaida 87
51 Björn Marrandi Karla küla 118 51 Merili Lepikult Team Järveküla 85
52 Juhan Klmenti Naksitrallid 116 52 Helen Loik Rae Spordikool 82
53 Meelis Leib Rehnut 116 53 Paula Välik Rehnut 81
54 Kristjan Sikaste Omniva I 116 54 Lea Toomet Lagedi SporT 79
55 Silver Palu Peetri-Lasteaed Põhikool 116 55 Eleri Heinnurm ABB 79
56 Kristjan Soomänd ABB 115 56 Marilii Jesmin Mõisarahvas 74
57 Martin Nelis Peetri-Lasteaed Põhikool 115 57 Merlin Kolk Peetri Sport 72
58 Rainer Teidla Jyrto 114 58 Liis Kukk Vägeva tee 42 68
59 Ramon Lott Oda tee terad 114 59 Svetlana Tsõnduk Coop KST 61
60 Ragnar Veismann Rae Spordikeskus 113,1 60 Kersti Saveljeva Järveküla Lasteaed 60
61 Priit Nigols Naksitrallid 113 61 Irina Klementi Naksitrallid 57
62 Rauno Pohlak Peeter I 113 62 Olga Peerandi Rae Spordikool 56
63 Marko Laanemets Rae Spordikool 112 63 Anne Tahk Järveküla Lasteaed 55
64 Riho Suigusaar Willenbrock 112 64 Kaia Pikla Bauest 48
65 Martin Possul Willenbrock 110 65 Marina Laane Järveküla Lasteaed 37
66 Oleg Pontsosnik Rae veteranid 109 66 Laura Lepp Bauest 36
67 Allan Liivoja Team Järveküla 108
68 Oliver Tarik Jyrto 108
69 Raigo Orav Tallinna Vangla 107
70 Heigo Niitla Omniva II 107
71 Dmitri Laasik Järveküla Lasteaed 106
72 Lauri Krullo Oda tee terad 105
73 Rain Peerandi Rae Spordikool 102
74 Tõnis Lomper Rae Spordikool 101
75 Kuldar Lugna Coop KST 101
76 Riho Vask Oda tee terad 100
77 Tarmo Sepp ABB 99
78 Alvar Suisalu Peeter I 97
79 Martin Martsepp ABB 97
80 Madis Luuken Willenbrock 96
81 Andrei Skambirovitš Bauest 96
82 Kuldar Häätõrõ Willenbrock 93
83 Taavi Puumeister Tiim Vaida 92
84 Marten Seepter Jyrto 92
85 Andrus Lepp Bauest 88
86 Joonatan Kummer Peetri-Lasteaed Põhikool 80
87 Hendrik Ööpik Mõisarahvas 77
88 Kätlin Konts Coop KST 73
89 Hannes Schmidt Mõisarahvas 73
90 Marko Otsus Tiim Vaida 71