Pokkeri võit Omnivale!

Esmakordselt toimus Rae valla mängude ala väljaspool valla piire ja selleks oli sel korral siis pokker, mis koliti Olympic kasiino Hiltonisse. Osales 124 võistlejat ja 32 tiimi hulgast oli parim Omniva. Järgnesid Trail Estonia ja Karla küla.
Võistlus oli eelnevate aastatega võrreldes äärmiselt tasavägine. Kui seekord sai Omniva võidu vaid 77 punktiga, siis eelmisel aastal oleks sama punktisumma andnud alles viienda koha. 2017 võitis Aruheina sõprade selts pokkeri 108 punktise skooriga viie võistleja kogusummas.

Individuaalselt võitis võistluse Aldur Jaroševist Trail Estoniast, kes oli Rae valla mängudel oma meeskonnaga väljas esmakordselt. Esimesed punktid teenis tabelisse ka Vaidasoo küla. Muuseas Trail Estonia saigi vaid kahe võistlejaga esinedes teise koha ja seda kõige napimalt jäädes alla Omnivale vaid ühe punktiga. Head Upis seljatas Aldur Lembit Tannebaumi Patika külast, jättes kolmandaks Kristo Värva Karla külast. Võitja selgitamist saab tagantjärgi vaadata ka Facebook Live videona . Parim naine oli Sandra Eiduks Omnivast, kes jäi üldarvestuses kuuendaks.

"Võistluse kolimine Rae Kultuurimajast kasiino keskkonda toob sarjale kindlasti uudsust ja osalejatele huvitavust," arvas Rae vallavanem ja ka võistlusel Rae vallavalitsust esindanud ning 60. koha teeninud Mart Võrklaev.  Omniva parimana  neljanda koha teeninud Tiit Haldma sõnul oli nii hea esinemise põhjus lisaks õnnele kindlasti ka koht: "Oleme Omniva Viievõistluse raames juba mitu aastat siin oma sisemist turniiri pidanud, koht on tuttav ja õdus ja hea oli  mängida."

Pokkeriturniir fotodega saab tutvuda siin ja tulemusi lähemalt uudistada siit.