ABB mälumängus ei vääratanud

Rae valla mängude mälumäng on üks neist aladest, kus on kindel favoriit. Siin on selleks ABB Spordiklubi, kes on mälumängu võitnud siin aegade algusest peale. Erand polnud ka aasta 2017. ABB võitis mälumängu 45 punktiga, Aruheina Sõprade Seltsi ees, kes kogus 42 punkti ja kolmandaks jäeti esmakordselt poodiumile jõudnud Rae küla võistkond 41 punktiga. Samapalju punkte kogus ka Peetri Spordi võistkond, kuid kuna muusikavoorus oli edukam Rae küla, kuulus kolmas koht just neile.
Võistlus koosnes 30 küsimusest, mille olid koostanud Eesti mälumängu tuntud nimed Jevgeni Nurmla ja Indrek Salis. Lisaks võeti mõõtu veel ka viiest muusikapalast koosnevas lisavoorus, kus tuli mõne sekundi kõlanud muusikapala juures ära arvata loo esitaja ja pealkiri. Kui peale põhivooru oli ABB edu üsna veenev, siis muusikavoor natukene vahet tasandas ja tänu millele just Aruheina Sõprade Selts tõusis teiseks saavutades muusikavoorus kümnest võimalikust seitse punkti, ABB kolme vastu. Muusikavooru edukam võistkond oli aga hoopiski Rimi sats, kes arvas ära tervelt kaheksa punkti jagu muusikapalu. Korraliku lõpuspurdi tegid lisaks Aruheinale ka Kalev ja Veskitaguse, kes samuti teenisid muusikavoorus seitse punkti.

Mälumängu detailseid tulemusi saab vaadata siit.    

Üldarvestuses tõusis nüüd päris võimsaks liidriks   Aruheina Sõprade Selts, kes edestab Peetri Lasteaed/Põhikooli tervelt 26,8 ja mälumängus võrdlemisi nõrga tulemuse teinud Lagedi SporT-i 28,3 punktiga.    

Eelmine
Pokkeris kaitses esikohta Aruheina sõprade selts
Järgmine
Vibulaskmine ülekaalukalt taaskord Järvekülale

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: