Orienteerumise võitu kaitsesid Rae veteranid

19. mai pidi orienteerumiseks olema sel hooajal soojem kuupäev kui mullu aprillis, kuid tagantjärgi tarkus on, et kõik läks täpselt nii nagu eelmine hooaeg: külm ilm ja võitja taas Rae veteranid.
Seekordsesse võidutiimi kuulusid Maris Terno, Aari Talver, Tanel Kannel, Tõnis Haldna, Tõnu Tänav ja Margus Esnar. Meeskondlikult järgnesid head esitused teinud ja orienteerujad üles leidnud Bauest ja Järveküla.
Individuaalselt tegi ülivõimsa tulemuse Priit Randman Bauestist, kellele järgnesid meestest veel Tanel Kannel Rae veteranidest ja Toomas Marrandi Rae Spordikeskusest. Naistest oli esikolmik Teele Randman Bauest, Maris Terno Rae veteranid ja Ingrid Piht Võsukese Lasteaed.

Seekordne võistlus paistis silma erakordselt paljude diskvalifitseerimiste osas. Võistluse peakohtuniku Kaido Nurja sõnul oli rada tehnilisem kui eelmine aasta ja paljudel jäid mõned punktid leidmata. Protokolli said ometigi tulemuse kirja 94 tublit orienteerujat. Kõigi tulemustega saab tutvuda orienteerumiste tulemuste alalehel.

Orienteerumine on nüüdseks Rae valla mängude kavas olnud kaks aastat ja plaan on sama asi järgmisel hooajal teha rogainina, kus tiim peaks raja läbima üheskoos.

Vaata võistlusel tehtud fotosid Rae valla mängude Facebooki lehelt.
Eelmine
Jüri teatejooksu võitis viiendat aastat järjest Jüri Gümnaasium
Järgmine
Uuel alal, BMXi krossis, tegid ilma noored

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: