Tulemused

Koht Võistkond 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 M1 M2 M3 M4 M5 Kokku   Kohapunktid
1 Rae Vallavalitsus 2 2 2 1 2 2 0 2 2 2 0 2 2 0 2 2 0 2 2 2 2 0 2 2 2 2 2 0 2 2 0 0 2 2 2 53 50 68,9
2 Veskitaguse 2 2 2 0 0 2 0 2 2 2 2 0 2 0 2 2 2 2 2 2 2 2 2 0 2 2 0 2 2 2 0 0 2 2 2 52 45 67,6
3 ABB 2 2 2 1 0 2 0 2 0 0 2 2 2 2 2 0 2 2 2 0 2 0 2 2 2 2 2 0 2 0 1 0 2 2 2 48 41 62,4
4 Tallinna Vangla 2 2 2 2 2 2 0 2 2 0 2 0 2 0 2 0 2 2 2 0 2 1 2 2 2 2 0 2 2 0 0 0 2 2 0 47 36 61,1
5 Rae küla 2 2 2 1 2 2 2 2 0 0 2 0 2 2 0 0 0 2 2 2 0 2 1 2 2 2 2 2 2 0 0 0 2 2 0 46 35 59,8
6 Orkla 2 2 2 0 0 2 0 2 2 2 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 2 2 2 2 0 2 2 2 2 0 2 2 1 45 34 58,5
7 Järveküla Team 2 2 2 1 2 2 0 0 0 0 2 0 2 0 0 2 2 2 2 0 2 2 2 2 2 2 0 2 2 0 0 0 2 2 1 44 33 57,2
8 Rae veteranid 2 2 2 1 2 2 2 0 2 0 2 2 2 0 2 0 2 2 2 2 0 0 2 0 2 0 0 0 2 2 0 0 2 2 0 43 32 55,9
9 Patika 2 2 2 0 0 2 0 2 2 0 2 2 2 0 2 0 0 2 0 0 2 2 2 2 2 2 0 0 2 2 0 0 1 2 1 42 31 54,6
10 Karla küla 2 0 0 1 0 2 0 0 0 2 2 2 2 2 0 0 2 2 2 0 2 1 2 2 2 2 0 2 2 2 0 0 2 0 1 41 30 53,3
11 Aruheina sõprade selts 2 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 0 2 0 2 0 0 2 0 0 2 2 0 2 2 2 2 0 2 2 1 0 2 2 1 40 29 52
12 Peetri selts 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 2 2 2 2 0 2 2 2 0 0 0 2 0 38 28 49,4
13 Rae veteranid II 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2 2 2 2 0 2 1 2 2 2 2 2 0 0 2 0 0 2 2 2 36 27 46,8
14 History & Heraldry Europe 2 2 2 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 0 2 0 0 2 2 0 0 0 2 0 2 2 0 0 2 2 0 0 2 2 1 35 26 45,5
15 Pipelife 2 2 0 1 2 2 2 0 0 2 2 2 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 2 2 2 0 0 2 2 2 0 0 1 0 0 34 25 44,2
16 Järveküla kool 2 2 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0 2 2 2 0 0 2 2 2 0 0 0 2 0 0 2 1 0 33 24 42,9
17 Tiim Vaida 2 2 0 1 0 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 2 0 2 2 2 2 2 2 0 0 0 1 1 33 23 42,9
18 Omniva 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 2 2 2 2 2 0 2 2 0 0 2 2 0 31 22 40,3
19 Tanker Sport 0 2 0 1 0 2 0 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 2 2 2 0 2 2 2 0 0 0 2 2 0 31 22 40,3
20 Jyrto 2 2 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 2 0 0 2 0 2 2 2 0 2 2 2 0 0 0 2 0 29 20 37,7
21 Team Gutmannid 2 2 0 0 2 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 2 0 0 0 2 2 0 0 2 0 1 0 0 1 0 26 19 33,8
22 Peetri Jooksu Team 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 2 0 0 0 2 2 0 2 1 0 2 2 2 0 0 2 0 0 0 1 0 1 25 18 32,5
23 Peetri Lasteaed/Põhikool 2 2 0 0 0 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 2 0 2 0 0 2 0 0 0 2 2 0 24 17 31,2
24 Rehnut 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 1 24 17 31,2
25 Rimi 2 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 2 2 0 0 2 1 1 24 17 31,2
26 Omniva II 0 0 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 2 1 0 2 2 2 0 0 2 0 0 0 2 1 0 24 14 31,2
27 Tunnetus 2 0 2 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 2 0 0 0 0 2 2 23 13 29,9
28 Sireli Sõdurid 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 2 1 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 19 12 24,7
29 Rae Spordikeskus 2 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 18 11 23,4
30 Lagedi SporT 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 0 0 2 2 0 0 2 0 0 0 0 1 0 17 10 22,1
31 Võsukese lasteaed 2 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 2 0 0 2 0 0 0 0 1 0 17 10 22,1