OlyBet Pokker

J U H E N D

 EESMÄRK

“Rae valla mängude” raames toimuv pokkeriturniir on algajatele mõeldud pokkeriturniir, mida ei mängita raha peale, kuid kus kõik huvilised saavad oma pokkerimängu ja inimeste tundmise oskused proovile panna.

 AEG JA KOHT

Võistlus toimub 17.  veebruar 2023.a. algusega kell 18.00 Olympic Park Casino ja Hilton Tallinn Park hotelli ruumides (Kreutzvaldi 23, Tallinn) ja kestab orienteeruvalt kella 01.00-ni (finaallaud). Kasiinosse pääseb alates 21. eluaastast ja kindlasti isikut tõendava dokumendi alusel!

 OSAVÕTJAD

Mängudest võivad osa võtta kõik Rae valla asutuste ja ettevõtete, külade, klubide ning sõpruskondade võistkonnad vastavalt mängude üldjuhendile.

  •  Võistkonda kuulub kuni viis võistlejat, olenemata soost.
  • Võistkond võib osaleda ka väiksemaarvulisena, lihtsalt sellele vastavalt saadakse siis kohapunkte.

VÕISTLUSSÜSTEEM

 No Limit Texas Hold’em.

Loe Texas Hold’em pokkeri reegleid siit:
https://jokker.ee/artikkel/texas-holdem

 Mängu süsteem: Mängu alguses saavad kõik mängijad 3000 punkti väärtuses chippe, lisaks veel samas summas üks rebuy, mis tuleb realiseerida hiljemalt viienda mängutaseme lõpuks. Esimesed neli mängutaset kestavad 20 minutit ning sealt edasi 15 minutit. Korraldaja reserveerib õiguse algpunktide hulka muuta vastavalt registreeritud osavõtjate arvule. Tutvu palun ka OlyBeti pokkeritoa reeglitega

 PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Võistlus toimub ühes võistlusklassis. Võistkondlikku arvestusse läheb kuni viie parima võistleja tulemus.

 Paremusjärjestus määratakse kohapunktide alusel arvestades Rae Valla mängude üldjuhendis väljatoodud koefitsiente.

  AUTASUSTAMINE

Karikate ning OlyBeti poolt väljapandud auhindadega autasustatakse kolme parimat meeskonda. Individuaalselt autasustatakse kuute paremat mängijat Olybeti auhindadega. Samuti on eriauhinnad esimesele väljakukkujale, esimesele ässapaariga väljakukkujale jne. Autasustamine toimub vahetult peale võistlust.

  MUUD

Kõik juhendis määramata küsimused ja probleemid lahendavad enne võistlust ja võistluste ajal Olympic kasiino turniiridirektor. Võistluspaigas on avatud baar. 

  REGISTREERIMINE

 Iga Rae valla mängudel osalev võistkond peab esitama oma võistlusel osalejate nimed hiljemalt 13. veebruariks 2023  kella 20:00-ks aadresile indrek@raespordikeskus.ee. Hiljem registreerunud võistlejaid on korraldajal õigus mitte võistlema lubada kui laudade kohtade arv on täitunud. Nimesid saab hiljem muuta.