Lagedi SK muudab nime

Peale sulgpalli Rae Valla mängudel liidriohje hoidev Lagedi SK võistkond hakkab edaspidi mängudel esinema Lagedi SporT nime all.

Tiimi esindaja Bärbel Salumäe sõnul tingis nimemuudatuse eristumine peamiselt rattaspordile pühendunud Lagedi SK-st parem arusaadavus: "Kuna Rae Valla mängude ampluaa on oluliselt laiem kui vaid üks spordia, siis otsustasime selgema eristumise eesmärgil osaleda mängudel ka uue nimega. Põhjuseks on eelkõige see, et iseseisvalt tegutseda ja mitte olla sõltuvuses MTÜ Lagedi SK-st. Kuna meie tiimi ühendab lisaks Lagedil elamise ka tugev sõprus tiimiliikmete vahel, siis oli see ühine otsus edasi minna uue nimega, mis on päris meie enda oma.

Soovime Lagedi nime tõsta Rae vallas spordimaastikul enam esile kui ta siin mõned aastad tagasi oli, kuid tunneme, et kõige enam saame seda teha siis, kui ei sõltu teisteste aktiivide otsustest. Kindlasti ei ütle me ära koostööst kohalike aktiivsete seltside/MTÜ-dega."

"

Ka Lagedi SporT jääb endiselt osalema külade kategoorias ning Bärbel Salumäe sõnul proovitakse kindlasti hakkama saada Lagedi oma rahvaga.


Eelmine
Sulgpalli võidu pälvis Omniva
Järgmine
Pokkeris kaitses esikohta Aruheina sõprade selts

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: