Sulgpalli võidu pälvis Omniva


Esimest korda Rae Valla mängude kavas olnud sulgpallivõistlus tõi võidu  mängude uustulnukale Omnivale.  Vaid punktiga jäi teiseks väga hea ühtlase esituse teinud Rimi sats ja kolmandana tõusis  poodiumile esimest korda ajaloos võistkond Tähed.

Individuaalselt olid parimiad Ahti Mardo Hansaviimistlus/ JG Vil! Veixi Rattatiimist, Kairi Teeväli Kalevist, Anno Aloe ja Andres Saar Tähed ja Jarno Mööl ja Helena Mööl Peetri Spordist.

Võitjavõistkonna Omniva esindaja Sandra Eiduksi sõnul tõi neile võidu eelkõige stabiilne esitus. "Omnival on hästi toimiv sulgpallitrenn treener Karl-Rasmus Pungase juhendamisel ning sellise 3.-4. liiga tasemega mängijaid on meil juba võtta päris palju.  Siin võistlusel oligi eesmärk esineda võrdselt stabiilselt kõigis mänguliikides, mis kokkuvõttes ka tõi edu kuigi tõsi, ülinapilt." 

Mängude kokkuvõttes tõi sulgpall hulga tagumisi võistkondi liidritele lähemale. Kokkuvõttes tõusis liidriks sulgpallis kuuenda koha saanud Lagedi Spor, kes edestab nüüd Peetri Lasteaed-Põhikooli 12.28punktiga ja Tallinna Vanglat  juba 22,2 punktiga. Esimesed kaks võistkonda hoiavad ka liidriohje külade ja ettevõtete arvestuses, kuid ettevõtetes tõusis sulgpalli tubli esituse järel kolmandaks näiteks Rimi tiim. Üldist tabelit saab vaadata paremusjärjestuse lehel.

Kokku 266 mängu ja 153 osalejat tõid Rae valla mängude perre ka uue tiimi, pealkirjaga Sulka. Kokku on sel hooajal seega juba mängudel osalenud juba 31 võistkonda. Loodetavasti jätkub Sulka meestel indu osaleda ka tulevatel aladel, millest järgmine leiab aset juba 17. märtsil kui Rae Kultuurikeskuses teeme ühe ägeda pokkeriturniiri. Tere tulemast!


Eelmine
Rimi teatesõudmise võitis ikka Tallinna Vangla
Järgmine
Lagedi SK muudab nime

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: