Rae valla mängud purustasid osalusrekordi

04. novembril toimunud keegli ja dartsi võistlustel Rae Keeglis osales Rae valla mängude viie aasta ajaloo suurim arv tiime - 35 ja suurim arv võistlejaid - 223. Noorim võistleja oli viieaastane Karlis Lepikult Vana-Järveküla tiimist ja vanim 71 aastane Oleg Pontsosnik Rae Veteranidest.

Keeglivõistluse võitsidki Rae veteranid 780 kurikaga, edestades kahe kurikaga Lagedi SporTi ja 12 kurikaga Aruheina Sõprade Seltsi. Nooleviske parim oli Peetri Jooksu 993 punktiga, teine ABB vahelduvvoolu võistkond 845 punktiga ja kolmas Vana-Järveküla sats 843 punktiga.

Individuaalselt viskas parima keeglitulemuse Kalev Pukk Rae veteranidest 25-st viskest 158, naistest Karin Vee Peetri koolist 138. Nooleviske kunn oli Margus Merivälja Peetri Jooksu Teamist 246 punktiga ja naistest Merili Kaadu 215 silmaga Tiim Vaidast. Kõigi tulemustega saab tutvuda http://raevallamängud.ee/spordialad/keegel/tulemused

Tanker õlletehase poolt välja pandud ekskursiooni sai endale loosi tahtel Peetri Jooksu Team.

Kolme ala kokkuvõttes juhivad hetkel sarja Rae Veteranid, teist kohta hoiab Peetri Lasteaed/Põhikool ja kolmandat Lagedi SporT. Vahed on hooaja algusele kohaselt veel pisikesed.

ABB Minireketlon toimub 26. novembril Jüri Spordihoones, kus võistkonda saab kuuluda kuni kolm meest ja kokku kuni viis inimest. Registreerimine on avatud 21. novembrini. Tulge osalema!
Eelmine
Uuel alal, BMXi krossis, tegid ilma noored
Järgmine
Pokker saab uue kuue ja kuupäeva

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: