Pokker saab uue kuue ja kuupäeva

Kaks aastat Rae valla mängude kavas olnud pokkeriturniir saab glamuuri juurde ning kolib senisest Kultuurikeskusest Hiltoni viietärnihotelli Olympic Park Kasiinosse.
Põhjus on siin lihtne: Rae valla mängud on kasvanud lihtsalt nii suureks ürituseks, et kõik soovijad ei mahu enam Kultuurikeskusesse ära. Kui mullu osales juba pokkeris 30 tiimi ja 150 võistlejat, siis sel aastal on oodata kuni 35 võistkonda enam kui 160 võistlejaga.

Toimumiskoha muutus tingib ka uue ürituse kuupäeva, milleks saab olema 17. märts 2018, mis on laupäev. "Nädalavahetusel saame alustada varem (15:00) ja seega pole võistlus enam nii turbo kui seni"," ütles OlyBeti turniiripokkeri eesvedaja Herli Olop. "Tasemed kasvavad aeglasemalt ja mänguaega saab kauem. "

Meeskonna suurus on sel aastal kuni kolm meest ja vähemalt kaks naist. Kokku saab ühe võistkonna eest osaleda kuni viis mängijat, kusjuures naine saab asendada meest. Ka sel korral on kõigil kasutada ükes tasuta rebuy kaart ning algstäkk saab olema 3000 chippi.

Tutvu kindlasti ka pokkeri juhendiga http://raevallamängud.ee/spordialad/pokker/juhend. Nimelise registreerimise viimane päev on 10. märts 2018. Kes aga soovib veel võistluseks kätt harjutada, siis seda saab mugavalt teha näiteks Rae Keeglis toimuvatel harjutusturniiridel, mis toimuvad 05. jaanuaril, 26. jaanuaril ja 09. märtsil. Harjutusturniiridest saab täpsemalt lugeda http://raevallamängud.ee/arhiiv/pokkeri-seeriavoistlus

Väike pokkeriturniir toimub Rae Keeglis ka 26. detsembril 2017 algusega kell 17:00, kuhu võivad kõik ilma eelregistreerimita tulla.
Eelmine
Rae valla mängud purustasid osalusrekordi
Järgmine
Pokkeri võit Omnivale!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: