Rae valla mängude 2016. aasta lõpetab liidrina Peetri-Lasteaed Põhikool


Peale nelja ala on Rae valla mängude liidrikoha hõivanud Peetri Lasteaed-Põhikool, kes võitis kabeturniiri, said petankis kirja kaheksanda koha, dartsis viienda ja keeglis neljanda koha.
Peetri Lasteaed/Põhikool on kogunud nelja ala peale 188, 4 punkti. Teisena järgneb Lagedi SK 183,6 ja Aruheina sõprade selts 171,6 punktiga.

Võrreldes eelmise hooajaga on juhtpositsioonil valdavalt samad võistkonnad. Üllatusena on liidrite seas pigem just Aruheina sõprade selts, kes mulluse hooaja lõpetas 11. kohaga. Teise üllatusena võib mainida, et mulluse sarja üldvõitja Rannahunt/Peetri VK leiame alles 25. kohalt, kes ei saanud võistkonda kokku keegli ja dartsi võistlusele. Suure tõenäosusega võib ka väita, et sari saab sellel hooajal endale uue võitja, kuna isegi kahte väiksema punktisummaga ala mahaarvamist pole Rannahunt/Peetri VK-l enam reaalseid esikohavõimalusi.

Heal löögipositsioonil on kõik tugevad ja hästikomplekteeritud võistkonnad: Tallinna Vangla, Peetri Sport, Rae veteranid, Järveküla. Aga miks mitte ei võiks võitja tulla ka uute tulijate seast nagu Tähed, Rae Spordikeskus, Jyrto või VBH Estonia. Igal juhul tõotab hooaja teine pool tulla põnev. Seniks aga saavad kõik askeldada ära oma jõulutoimetused ja värske verivorsti ja hapukapsadopingu pealt näidata uusi tulemusi juba 11. jaanuaril sõudeergomeetri võistlusel.
Järgmine
Rimi teatesõudmise võitis ikka Tallinna Vangla

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: