Rimi teatesõudmise võitis ikka Tallinna VanglaNii nagu mullugi, väljus ka seekord 25 meeskonna heitlusest sõudmises võitjana Tallinna Vangla.  Teiseks jäeti tublit aega näidanud Järveküla tiim ja kolmandaks debüüdi teinud Omniva esindus. Järveküla koossseisus astus esmakordselt Rae valla mängudel üles ka rokkstaar Tanel Padar, kes  Järveküla elanikuna juba ammu lubas sarjaga liituda.
Eelmise aasta võistluse teine koht Karla küla sõbrad ja kolmas koht Rannahunt/Peetri VK  sel aastal tulemust kirja ei saanudki.  Nende asemel vallutasid poodiumi mullune üheksas võistkond Järveküla ja sarjas üldse esimese ülesastumise teinud Omniva sats. Kuigi individualseid aega ei arvestatud, võis näha, et naistest tegi parima aja Rae Kossu esindanud Kelly Vainlo, kes läbis 1000 meetrit ajaga 3:54  ja meestest ilmselgelt Tallinna Vangla kvartett.

Koondarvestuses tõusis liidriks Lagedi SK

Viie ala järel tõusis aga sõudeergomeetrite võistluse järel hoopis sõudmise kuues võistkond Lagedi SK 225,6 punktiga, kes edestab nüüd Peetri Lasteaed/Põhikooli vaid napi 0,8 punktiga. Kolmandat kohta hoiab nüüdsest juba Tallinna Vangla 218,4 punktiga.

Ettevõtete arvestuses juhib Peetri Lasteaed/Põhikool Tallinna Vangla ja sõudmises südi etteaste teinud Jüri Gümnaasiumi ees.

Külade seas juhib siis samuti üldliider Lagedi, Järveküla ja Vaida ees. Samas ühelgi varasemal Rae valla mängude aastal pole üldvõitja tulnud ei külade ega ettevõtete seast, kes praegu tabeli tipus ruulivad. Eks näis. Täpset koondarvestuse seisu saab vaadata paremusjärjestuse lehelt.

Viie alaga on sel hooajal Rae vall amängudel osalenud juba 370 inimest ja 30 erinevat meeskonda. Ees ootab aga 18. veebruaril esimest korda kavas olev sulgpall, kus mängitakse meesüksikmängu, naisüksikmängu, segapaaride ja meespaaride arvestuses, kusjuures üks võistleja tohib osa võtta ainult ühest mänguliigist.Eelmine
Rae valla mängude 2016. aasta lõpetab liidrina Peetri-Lasteaed Põhikool
Järgmine
Sulgpalli võidu pälvis Omniva

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: