Rae Valla Mängude 2018/2019 esimene ala on Peetri Jooks


Rae Valla Mängude uue hooaja ametliku avalöögini on veel aega ning aladki koos kuupäevadega pole kõik paigas, kuid sel hooajal võtame kavva kindlasti ka Peetri Jooksu. 

Eesmärk on eelkõige toetada ja promoda ikkagi oma koduvallas toimuvat suurüritust. Peetri Jooks tuleb kavva nö näidisalana, kus ei arvestata tulemusi, vaid just osalemist. Samuti ei kuulu Peetri Jooks hooaja lõpus maha arvatavate alade hulka ehk sealt saadud tulemus läheb võistkonnale igal juhul arvesse.


Süsteem on lihtne. Peetri Jooksuga, mis toimub 11. augustil, on igal tiimil võimalus teenida kuni 10 lisapunkti hooaja üldarvestusse. Vaadates, et lõppenud hooajal olid esimesed kolm võistkonda kõik 7 punkti sees, siis võivad kevadel 2019 need kuni 10 lisapunkti kaarte korralikult segada. Punktid saab nii, et iga antud tiimist Peetri Jooksul 2018 10 km distantsil osalenud inimene toob Rae Valla Mängudel oma tiimile ühe punkti. Olenemata kas distants läbiti joostes, käies, roomates, vankriga jalutades vms. Aeg ei loe, oluline on, et distants lõpetati ja nimi on finišiprotokollis.

Eelkõige on võistlus muidugi aususe peale. Kuid kontrolli ja punktiarvestuse pidamise huvides, palun saatke peale jooksu mulle kes teie meeskonnast jooksu läbis. Need nimed peavad siis ka olemas olema lõpuprotokollis ning näod kattuma finišikaamerasse jäädvustatud nägudega. Kindlasti ei tohi võõra nime all kedagi osalema saata. Kõige olulisem osa on aga see, et need kuni 10 nime peavad mahtuma hooaja jooksul kasutada lubatud 25 nime sisse, kes osalevad ka muudel aladel.

Peetri Jooksu meeskond on loonud Rae Valla Mängudel osalejatele spetsiaalse sooduskoodi jooksule registreerumiseks, mis annab osalustasust 50% allahindluse! Selleks tuleb Peetri Jooksu kodulehel www.peetrijooks.ee  kasutada sooduskoodi RVM2019. Kui soovite grupiga registreerida või teie ettevõte on nõus osalustasud katma arve alusel, siis palun edastage vastav soov e-mailile info@peetrijooks.ee . NB! Sooduskoodi ei tohi jagada edasi ja seda tohivad kasutada ainult need, kes lähevad Rae valla mängude arvestusse!

Lisapunktide arvestusse lähevad hiljemalt 10. augustiks registreeritud jooksuvõistkonna liikmed. Osalejate nimed saatke koos võistkonna nimega peale jooksu e-mailile indrek@raespordikeskus.ee . Arvestusse lähevad loomulikult ka need nimed, kes on tänaseks juba jooksule registreerunud. ’

Rae valla mängude 2018/2019 nö ametlik esimene ala, petank toimub 07. oktoobril! Kogu hooaja juhend ja ajakava selgub augustis.
Eelmine
Pokkeri võit Omnivale!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: